jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۱۷۴   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۶

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید همچنان در رادار دیگر باشگاه های مطرح اروپایی قرار دارد.

رونالدو، فقط یک فصل دیگر در رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی ، منچستریونایتد و پاری سن ژرمن هر چند وقت یکبار به عنوان باشگاه هایی معرفی می شوند که مقصد بعدی رونالدو هستند. رونالدو که پیش از این شش سال سابقه بازی کردن در یونایتد را دارد هرگز درباره جدایی اش از رئال مادرید اظهار نظر صریحی نداشته است اما مسلم است که وی این اتفاق را جز برنامه های آینده خود قرار داده است. پیش بینی می شد که جدایی رونالدو از رئال مادرید اتفاقی بود که در سال 2015 می افتاد اما باز هم رونالدو در رئال ماندنی شد تا اینبار کارشناسان پیش بینی کنند جدایی رونالدو از جمع کهکشانی ها قطعا در سال 2016 به واقعیت تبدیل می شود. کریس در صورت جدایی از رئال مادرید دوباره تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد چرا که رئال او را زیر 125 میلیون یورو به هیچ تیمی نمی فروشد.

البته همین چند روز پیش بود که پیشنهاد 120 میلیون یورویی باشگاه پاری سن ژرمن به رونالدو تکذیب شد اما این قیمت واقعی رونالدو است. بر اساس پیش بینی کارشناسان رونالدو تنها یک سال دیگر برای بازی کردن در لالیگا انگیزه دارد و پس از آن نه باشگاه و نه خود رونالدو علاقه ای به ادامه همکاری ندارند. به گزارش تاک اسپورت ، پاری سن ژرمن می تواند بهترین مقصد برای رونالدو باشد، تیمی که می تواند او را به صدر گران ترین بازیکنان تاریخ برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها