jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۱۱۵۵   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: تکلیف دیوید دخیا هنوز مشخص نیست و معلوم نیست آیا او در منچستریونایتد می ماند یا می رود؟

داستان کسل کننده دیوید دخیا، رئال مادرید و منچستریونایتد!

به گزارش جام جم ورزشی ، بیش از دو ماه است که دو باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید بر سر انتقال دیوید دخیا با یکدیگر مذاکره می کنند. این مذاکرات گاهی اوقات به نتیجه می رسد و گاهی اوقات به بن بست می خورد. گاهی اوقات عنوان می شود دخیا قطعا به رئال می رود و از سویی دیگر منچستریونایتد قاطعانه می گوید که هیچ تصمیمی برای فروش این دروازه بان ندارد. این رویه همچنان ادامه دارد و انتقال دخیا به جمع کهکشانی های مادرید تبدیل به داستانی خسته کننده شده است.

به گزارش توتو اسپورت ، دو روز پیش اعلام شد دخیا این فصل قطعا در یونایتد ماندنی است اما پیوستن سرخیو رومر سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین به منچستریونایتد باعث شد تا برخی از رسانه ها از انتقال قطعی دخیا به یونایتد در چند روز آینده خبر بدهند. هنوز در مورد این دروازه بان اسپانیایی چیزی مشخص نشده است اما آخرین اخبار حاکی از آن است که وی یک فصل دیگر در یونایتد ماندنی است هر چند باز هم ممکن است فردا خبر جدیدی به گوش برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها