jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۰۸۶۲   ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۱

جام جم ورزشی: هم تیمی سابق زلاتان ابراهیموویچ خاطره جالبی از این بازیکن تعریف می کند.

کابوسی که زلاتان درباره رونالدو دید!

به گزارش جام جم ورزشی ، آدریان موتو مهاجم سابق و رومانیایی یوونتوس می گوید که زلاتان ابراهیموویچ یک بار از ترس رونالدو از خواب پریده است. زلاتان و آدریان در سال های بین 2004 تا 2006 با یکدیگر در یوونتوس همبازی بودند. موتو در گفت و گوی اخیرش گفته است :«این خیلی سخت است که بگویم بین همه کسانی که با آنها هم تیمی بوده ام چه کسی از همه بهتر است اما زلاتان ابراهیموویچ می تواند گزینه خوبی باشد.»

وی که در طول دوران حضور در یوونتوس همیشه با زلاتان هم اتاقی بود در ادامه گفت:« ما و زلاتان همیشه با هم در یک اتاق بودیم. یک شب زلاتان از خواب پرید و گفت :"آدی من کابوس دیدم. خواب دیدم رونالدو از من بهتر است!"»

من به او گفتم که آرام باشد چون هیچکس در دنیا از او بهتر نیست.

زلاتان ابراهیموویچ زمانی این خواب را دید که رونالدو هنوز برترین بازیکن دنیا نشده بود اما در سال های بعد تبدیل به یکی از برترین بازیکنان دنیا شد و از زلاتان ابراهیموویچ سبقت گرفت. بدین ترتیب کابوس شبانه زلاتان کاملا به واقعیت تبدیل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها