jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۰۸۰۲ ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

جام جم ورزشی: به زودی از مجسمه مومیایی کریستیانو رونالدو در مادرید پرده برداری خواهد شد.

ساخت مجسمه کریستیانو رونالدو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه مارکا از ساخت مجسمه مومیایی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در موزه "وکس" مادرید خبر داده است. این موزه پیش از این نیز دو بار دیگر اقدام به ساخت مجسمه های مومیایی کریستیانو رونالدو کرده بود.

اکنون سومین مجسمه مومی رونالدو در حال ساخت است و این مجسمه برخلاف دو مجسمه قبلی قرار است به صورت سیار به نمایش دربیاید بنابراین به پرتغال و انگلیس برده خواهد شد اما دوباره به جایگاه اصلی خود یعنی موزه وکس بازگردانده می شود.

این مجسمه که در کنارش خلاصه‌ای از دوران حرفه‌ای بازیگری رونالدو نیز شرح داده خواهد شد، قرار است در اولین روز از ماه آگوست (10 مرداد) رونمایی شود و پس از آن در چند شهر پرتغال از جمله زادگاه مهاجم کهکشانی‌‌ها، مادیرا به نمایش در‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر