jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۹۷۹۳   ۰۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۶

جام جم ورزشی: بازگشت علی دایی به لیگ برتر یعنی بازگشت برخی از سوژه های تکراری به رسانه ها.

این موبایل دست از سر علی دایی برنمی دارد! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در فوتبال ایران علی دایی هنوز هم مثل ایام جوانی زیر ذره بین رسانه هاست. او نزدیک به 10 ماه در فوتبال ایران حضور نداشت و همین غیبت طولانی مدت باعث شد تا رسانه ها سوژه های زیادی را از دست بدهند. یکی از سوژه هایی که درباره علی دایی هر چند وقت یکبار مورد نقد هم واقع می شود استفاده بیش از اندازه او از موبایل حین تمرینات است.

یک مربی موبایل به دست با آنچه که در استانداردهای تعریف مربی گری حرفه ای آمده زمین تا آسمان تفاوت دارد. اما علی دایی بدون توجه به انتقادهای هر چند وقت یکبار رسانه ها هرگز موبایل را از خود دور نمی کند و در طول تمرینات مدت زمان زیادی را به صحبت کردن با تلفن اختصاص می دهد. در واقع موبایل نمی خواهد دست از سر علی دایی بردارد.

یکی دیگر از انتقادات درباره علی دایی این است که دختر خردسالش نورا را زیاد به تمرینات نمی برد. البته تا امروز که یک هفته از آغاز سرمربی گری دایی در صبا می گذرد نورا خانم 4 ساله هنوز در تمرینات رویت نشده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
علی دایی عشقه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها