jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۹۰۴۲ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۵۰

ویژه برنامه‌های تابستان شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند.

از امروز همراه با شبکه سه سیما

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه‌های گروه‌های اجتماعی، ورزش و ... این شبکه برای فصل تابستان معرفی شدند. در میان این برنامه ها مسابقات تلویزیونی، برنامه های صبحگاهی، جُِنگ های شبانه و مسابقات تلفنی زنده دیده می شود .

برنامه‌های گروه ورزش:

برنامه صبحگاهی «امروز» به تهیه‌کنندگی محمد هاشمی اصل شامل آیتم‌های «دکه خبر»، «غرفه جام‌جم»، «غرفه رادیو جوان» و غرفه «سلامت» از ساعت 9 صبح به‌صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

بینندگان این برنامه می‌توانند در هر حوزه‌ای که استعداد دارند خود را محک بزنند و در مسابقه استعدادیابی برنامه شرکت کنند.

ضمنا این برنامه به طور اخص به‌مقوله اجرا می‌پردازد و پنجشنبه‌ها مسابقه اجرای حضوری خواهد داشت. کارگردان هنری این برنامه افشین حسین‌خانی است.

«سه شو» به تهیه کنندگی ناصر ابراهیمی شامل آیتم های متنوع است.«دهه شصت» که به بررسی اتفاقات و شرایط زندگی در دوران جنگ تحمیلی می پردازد.

«موسیقی» که در این بخش هنرمندان در حوزه موسیقی و به خصوص خوانندگانی که فرصت ارائه هنر خود را نداشته اند،حضور خواهند یافت. همچنین موسیقی نواحی نیز بررسی و پخش می شود.

«مسابقه نمایشی» در این بخش از بینندگان درخواست می شود با موضوع مطروحه فیلم کوتاه بسازند و برای برنامه ارسال کنند.

اجرا و کارگردانی برنامه به عهده جواد رضویان است . همچنین بازیگران حوزه طنز نیز در کنار جواد رضویان اجرا خواهند کرد.

برنامه «مردم چی می گن؟» در فصل تابستان با تغییرات اساسی در دکور، موضوعات و محتوا سعی دارد به کاریابی و اشتغال‌زایی بپردازد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و اجرای پیمان طالبی هر روز به جز جمعه‌ها ساعت 16:00 به صورت زنده شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این برنامه سید محمد رضا حسینیان برای آموزش دم نوش، سید کاظم احمد زاده برای آموزش آداب زیارت، مسعود روشن پژوه گفت‌وگو در حوزه گردشگری و سفر، حسین رفیعی با آموزش آشپزی و امیر حسین مدرس با آموزش گویندگی و اجرا هر روز میهمان برنامه خواهند بود.

مسابقه «مسابقه 103» به تهیه‌کنندگی حسین فردرو در فضای باز با حضور 103 نفر از متقاضیان به عنوان شرکت‌کنندگان اصلی برگزار می‌شود. در این فصل از برنامه شرکت‌کنندگان به صورت خانوادگی علاوه بر ارگان‌ها و موسسات نیز می‌توانند درخواست شرکت در مسابقه را بدهند.

سوالات مسابقه درحوزه‌های تاریخ، جغرافیا، فنی، اطلاعات عمومی و سوالاتی است که مردم در زندگی روزمره به دانستن آن‌ها احتیاج پبدا می‌کنند.

اجرای برنامه به عهده مسعود روشن پژوه، زهره سادات هاشمی و بهمن هاشمی است.

مستند «زندگی زیر پوست من» این مجموعه مستند به تهیه‌کنندگی بهروز نورانی‌پور در 26 قسمت 30دقیقه‌ای تولید شده است که به بررسی ویژگی زندگی ایرانی -اسلامی با رویکرد رزق حلال و کرامت انسانی می‌پردازد.

مسابقه تلفنی «جدول» به تهیه‌کنندگی فرهاد ابتدایی در 52 قسمت 30 دقیقه‌ای تهیه شده است.

سوالات مسابقه جدول در حوزه‌های تاریخی‌، مذهبی، ورزشی و اطلاعات عمومی در جداول «ساده»، «متقاطع» و «سودوکو» طراحی شده است.

برنامه زنده «روی خط» در 52 قسمت 55 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی حسین فریدونی، با حضور مسئولان و یا با برقراری تماس تلفنی با آنان مشکلات مردم در سطح جامعه، حقوق شهروندی و مسئولیت متقابل مردم و سازمان ها را بررسی می‌کند.

برنامه‌ای با همین نام و با اجرای مرحوم محمود علیقلی در اوایل دهه 80 ازاین شبکه پخش شد.

برنامه «حالا مردم» به تهیه‌کنندگی زهره فردشاهین، با حضور عوامل برنامه‌ساز و با حضور مردم و اصحاب رسانه به بررسی برنامه‌های سیما می‌پردازد.

«شب‌های تابستان» جُنگی است با حضور مردم و هنرمندان که در بوستان جوانمردان، در شب‌های تابستان به صورت زنده از شبکه سه پخش می‌شود.

اجرای برنامه به عهده مسعود روشن پژوه است. تهیه کنندگی این برنامه را محمد مناجاتی بر عهده دارد.

«موج شب» برنامه ترکیبی است که از دو موج تشکیل شده است. یک موج آن دعوت از مجریان و گویندگان با سابقه تلویزیونی است که مردم با آن‌ها خاطره دارند. در این قسمت اجراهای گذشته و حال آن‌ها پخش و همچنین مستندی کوتاه از شرایط زندگی فعلی آنان بیان می‌شود.

موج دوم برنامه را میهمانان برنامه داوری می‌کنند؛ در این قسمت از بین متقاضیان اجرا، به صورت حضوری تست گرفته می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مهران رسام و اجرای مسعود فروتن در 60 قسمت 45 دقیقه‌ای از پنجشنبه اول مرداد ساعت 22:30 از آنتن شبکه سهبه نمایش درمی‌آید.

کارگردان تلویزیونی مهرداد طاهری و کارگردان هنری بر عهده مجید پر کار است.

برنامه‌های گروه ورزش:

«صد» برنامه‌ای ترکیبی است که به تهیه‌کنندگی ناصر حق‌بین در 13 قسمت 60 دقیقه‌ای تهیه شده است. این برنامه با حضور کارشناسان ورزشی مسائل ورزشی هفته را بررسی می‌کند.

سری جدید برنامه «رزم و نما» به‌صورت مسابقه برگزار می‌شود و اجرای زیباترین و مهیج‌ترین حرکات نمایشی از کلیه رشته‌ها و سبک‌های رزمی، با رای و نظر داوران انتخاب خواهد شد و به نفرات تیم اول و سرپرست گروه جایزه و حکم قهرمانی اهدا می‌شود.

برنامه «صفر تا صد» باهدف نمایش ورزش‌های موتورسواری و اتومبیلرانی در 26 برنامه 30 دقیقه‌ای تولید می‌شود.

برنامه «صفر تا صد» به تهیه‌کنندگی محمود رضا رضایی و باهدف بالا بردن کیفیت ترافیک و کاهش تصادفات شهری و برون شهری تهیه می‌شود.

واحد تامین برنامه :

شبکه سه سیما از سه‌شنبه 30 تیر ماه، هر بامداد ساعت 00:00، یک فیلم سینمایی پخش می‌کند.

برنامه صبحگاهی «باطراوت» به تهیه‌کنندگی مهدی صالحی در 90 قسمت 75 دقیقه‌ای از ساعت 7 صبح آغاز می‌شود. این برنامه سعی در به تصویر کشیدن طراوت صبحگاهی و القای آن به بیننده دارد.

گزارش از زورخانه‌ها و ورزش صبحگاهی در بوستان‌های شهر تهران، دوربین مخفی، پخش مجموعه‌های طنز شبکه سه و برنامه‌های ترکیبی سال‌های دور از بخش‌های این برنامه است.

اجرای برنامه به‌ عهده سید مرتضی حسینی و سید مصطفی حسینی است.

برنامه‌های گروه فرهنگ و معارف اسلامی:

«پله هشتم» سری جدید این مسابقه، کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی است که در ایام تابستان نیز پخش می‌شود.

گروه فیلم و سریال

این مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» به کارگردانی محمدحسین لطیفی از 3 مرداد پخش می شود.

سریال تنهایی لیلا به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در 30 قسمت 40 دقیقه ای تهیه شده و نگارش آن را حامد عنقا عهده دار بوده است

بازیگران چون مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجان پور، حسن پورشیرازی، آفرین عبیسی، نسرین مقانلو، برزو ارجمند، سام قریبیان، اندیشه فولادوند، سعید داخ، بهادر زمانی، علی صالحی در این مجموعه نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان امده است:محمد پس از زلزله‌ای که در آن همه خانواد‌ه‌اش را از دست داده، متولی امامزاده‌ای شده است. عشق یک دختر او را در شرایط ویژه‌ای قرار می‌دهد به شکلی که ایمان او در محک امتحان قرار می‌گیرد.

پخش این مجموعه ازشنبه 3 مرداد، هر شب ساعت21:00 آغاز می شود و باز پخش آن روز بعد 1:30 بامداد و 14:30 بعد از ظهر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر