jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۹۹۶   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۰

جام جم ورزشی: بازی دوستانه دو تیم انگلیسی و آلمانی منجر به یک کتک کاری شدید و جنجال بزرگ شد.

کتک کاری شدید در یک بازی دوستانه +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، روز دوشنبه تیم های لیدزیونایتد انگلیس و اینتراخت فرانکفورت آلمانی در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در اتریش برگزار شد. در دیدار به ظاهر دوستانه درگیری بزرگی رقم خورد و حدود 100 هوادار باشگاه آلمانی با هواداران انگلیسی درگیری پیدا کردند. شدت درگیری ها دو نفر را راهی بیمارستان کرد.

در این درگیری ها پلیس 20 نفر را دستگیر کرده است.

همچنین روزنامه آلمانی «بیلد» ادعا کرده ۷۰۰ تن از هواداران لیدز بودند که به جمعیت وسیع هواداران تیم آلمانی حمله کردند و در نهایت با ۲۰۰ طرفدار این تیم به زدو خورد پرداختند.

در نتیجه این درگیری‌ها بازیکنان هر دو تیم پیش از این که بازی به وقت قانونی خود برسد؛ زمین را ترک کردند.

به گزارش دیلی میل ، از سوی دیگر نشریه بریتانیایی «یورکشایر پست» گزارش کرده که گروهی از طرفداران فرانکفورت بودند که به طرفداران تیم لیدز حمله‌ور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر