jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۹۹۶ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۰

جام جم ورزشی: بازی دوستانه دو تیم انگلیسی و آلمانی منجر به یک کتک کاری شدید و جنجال بزرگ شد.

کتک کاری شدید در یک بازی دوستانه +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، روز دوشنبه تیم های لیدزیونایتد انگلیس و اینتراخت فرانکفورت آلمانی در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در اتریش برگزار شد. در دیدار به ظاهر دوستانه درگیری بزرگی رقم خورد و حدود 100 هوادار باشگاه آلمانی با هواداران انگلیسی درگیری پیدا کردند. شدت درگیری ها دو نفر را راهی بیمارستان کرد.

در این درگیری ها پلیس 20 نفر را دستگیر کرده است.

همچنین روزنامه آلمانی «بیلد» ادعا کرده ۷۰۰ تن از هواداران لیدز بودند که به جمعیت وسیع هواداران تیم آلمانی حمله کردند و در نهایت با ۲۰۰ طرفدار این تیم به زدو خورد پرداختند.

در نتیجه این درگیری‌ها بازیکنان هر دو تیم پیش از این که بازی به وقت قانونی خود برسد؛ زمین را ترک کردند.

به گزارش دیلی میل ، از سوی دیگر نشریه بریتانیایی «یورکشایر پست» گزارش کرده که گروهی از طرفداران فرانکفورت بودند که به طرفداران تیم لیدز حمله‌ور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر