jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۹۶۷ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۲

جام جم ورزشی: جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی در امور خیریه حضور پررنگی دارد.

پیشنهادی که نکونام داد مشکل سیل زده ها را حل می کند؟

او پس از سیل اخیر که باعث کشته شدن تعدادی از هموطنان شد، می گوید: «می خواهم به خانواده آن هموطنانی که عزیزان شان را در سیل اخیر از دست داده اند، تسلیت بگویم. خیلی ها خانه و زندگی شان را از دست دادند و بی خانمان شدند. متاسفانه هموطنانی هم جان شان را از دست دادند که باعث تاسف است. تلویزیون و همینطور بعضی از سایت ها و رسانه ها، تصاویری از این اتفاق پخش کردند واقعا دلخراش بود. به خاطر همین دوست دارم به خانواده این عزیزان از دست رفته تسلیت بگویم. این تنها کاری است که می توانم بکنم. اگر مسولان نیازی دیدند حتی برای کمک به عزیزان سیل زده می توانیم بازی دوستانه برگزار کنیم. خود من به شخصه حاضرم کمک کنم تا مقدمات انجام این بازی فراهم شود.» (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر