jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۳۰ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اگر کمیته انضباطی روی حرف خودش بایستد و سازمان لیگ‌برتر روی تاریخ شروع بازی‌های فصل قاطع باشد؛ تیم‌های بدهکار فقط 9 روز دیگر برای پرداخت نیمی از بدهی‌های خود فرصت دارند.

به گزارش ورزش سه، به‌گفته اسماعیل حسن‌زاده،‌ رئیس کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مانع فعالیت باشگاه‌های بدهکار خواهند شد و فقط پس از پرداخت نیمی از بدهی خود پیش از شروع فصل و تائید مدارک توسط کمیته انضباطی، می‌توانند وارد عرصه رقابت در لیگ پانزدهم شوند؛ پرداخت نیمه دیگر بدهی باشگاه‌ها، تا پایان فصل بلامانع خواهد بود. به گفته او، باشگاه گسترش فولاد با ارائه مدارک تسویه‌حساب با طلبکارانش، مشکلی برای شروع لیگ و فعالیت‌هایش نخواهد داشت. این نشان می‌دهد تاکید کمیته انضباطی بر انتخاب یکی از دو گزینه پرداخت بدهی یا منع فعالیت، نتیجه داده است. باید دید با نزدیک شدن به روزهای آغاز بازی‌ها و بدهی سنگین برخی باشگاه‌ها، تا چه اندازه سازمان لیگ و کمیته انضباطی بر اجرای این قانون پافشاری خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر