jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۵۰۷ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که ۲۵ تیر صورت گرفت، دور جدیدی از حذف یارانه غیرنیازمندان اجرا شد.

به گزارش فارس، برخی از شهروندان از حذف یارانه خود خبر داده و اظهار کردند: با وجود این که کارمند هستند و درآمد آنچنانی ندارند و با داشتن دو فرزند، یارانه نقدی‌شان حذف شده است.

این افراد می‌گویند حذف یارانه نقدی آنها در سایت یارانه 10 اعلام شده است.

یکی از کسانی که یارانه نقدی‌اش قطع شده است، گفت: یارانه نقدی من در حالی حذف شده که درگیر وام سنگین خرید خانه هستم، اما باجناقم که بتازگی بنز صد میلیون تومانی خریده، همچنان یارانه می‌گیرد.

حذف یارانه بگیران غیرنیازمند در حالی این بار به اقشار حقوق بگیر و متوسط رسیده است که در دور قبل افراد حذف‌شده اعضای هیات مدیره شرکت‌ها و بانک‌ها، پزشکان، مالکان خودروهای خارجی، کسانی که به مسافرت خارج کشور رفته‌اند و این‌گونه اقشار بود.

طبق اعلام قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که یارانه نقدی‌شان حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، می‌توانند به سایت یارانه 10 به نشانی http://www.yaraneh10.ir/prs/ مراجعه و علاوه بر آگاهی از وضع یارانه خود در صورت داشتن اعتراض، این موضوع را از طریق این سایت اعلام کنند.

از ابتدای پرداخت یارانه نقدی از 28 آذر 89 که طبق قانون باید تا 28 آذر 94 ادامه داشته باشد، تاکنون بیش از 169 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر