jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۸۳ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سران منچستریونایتد پس از فروش روبین فان‌پرسی به فنرباغچه، قرارداد قرضی رادامل فالکائو را نیز دائمی نکردند تا این مهاجم کلمبیایی از چلسی سر درآورد. این تیم در حال حاضر با نداشتن یک مهاجم نوک بزرگ در ترکیب خود رو به روست اما لوئیس فان‌خال می‌گوید برای همه سورپرایز دارد.

سرمربی شیاطین سرخ در پاسخ به این این سوال که آیا نگران خط حمله تیمش هست یا نه گفت: ما وین رونی را در اختیار دارم که می‌تواند در نقش مهاجم به میدان برود. در طول فصل گذشته همه رسانه‌ها به این خاطر که از رونی در خط میانی استفاده می‌کردم، از من انتقاد کردند، اما حال که او را به خط حمله بازگرداندم، این سوال را از من می‌پرسید. نمی‌دانم از من چه می‌خواهید. البته ما خاویر هرناندس و جیمز ویلسون را هم داریم. با این حال ممکن است برای همه یک سورپرایز هم داشته باشیم. باید پروسه این اتفاق طی شود. چیچاریتو نیز در اردوی آمریکا به ما اضافه خواهد شد. او باید توانایی‌هایش را به من ثابت کند. با این که فان‌پرسی و فالکائو از تیم ما رفته‌اند، شانس او برای قرار گرفتن در ترکیب یونایتد بیش از گذشته شده است. به همین خاطر با اطمینان می‌گویم به هیچ وجه نگران خط حمله‌ام نیستم.

مورینیو «پدرو» را نمی‌خواهد

برنامه چلسی برای دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلستان اعلام شد. مورینیو که تاکنون رادامل فالکائو و آسمیر بگوویچ را به ترکیب تیمش اضافه کرده است، تاکید کرد تنها یک بازیکن تدافعی دیگر برای تیمش نیاز دارد تا چلسی به توازنی که او دوست دارد، برسد.او همچنین تاکید کرد هیچ نیازی به جذب هافبک کناری و حفظ محمد صلاح نیز ندارد.

البته پیشنهاد 20 میلیون پوندی چلسی برای خرید جان استونز، مدافع ملی‌پوش و جوان باشگاه اورتون نیز رد شده است. از استونز به عنوان جانشین طولانی‌مدت جان تری نام برده شده است. مورینیو در این مورد گفت: تنها یک بازیکن با ویژگی‌های تدافعی می‌خواهم تا تیمم به توازنی که دوست دارم برسد. پس از آن پاسخگوی همه چیز خواهم بود. اگر یکی از بازیکنانم بخواهد باشگاه را ترک کند، خیلی زود با خروج وی از ترکیب موافقت خواهیم کرد و پس از آن تلاش می‌کنیم جانشینی برای او بیابیم. در شرایط کنونی، تصور می‌کنم تیمم توازن مناسب را دارد و اگر بازیکنی از تیمم برود، بی‌شک باید در همان پست برایش جانشین پیدا کنیم. با این‌که نام پدرو رودریگز در طول هفته گذشته بارها در ارتباط با باشگاه چلسی به گوش رسیده است، مورینیو تاکید کرد نیازی به یک هافبک در تیمش ندارد. سرمربی آبی‌های لندن در این باره گفت: اگر بازیکنی تیمم را ترک کند، آن‌گاه دنبال خرید بازیکن دیگری خواهم رفت، اما در حال حاضر نیازی به ورود هیچ بازیکنی ندارم. همه چیز باثبات است و تیمم نیز کیفیت لازم را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر