jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۲۲ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پلدختر لرستان از آتش‌سوزی در کوه گردکانه در منطقه تخت‌چان این شهرستان خبر داد. این آتش‌سوزی که عصر روز یکشنبه گذشته رخ داد، تا دیروز ـ زمان مخابره خبر ـ همچنان مهار نشده بود.

علی خادمی اظهار کرد: این آتش‌سوزی از ساعت ۱۱ روز یکشنبه گذشته در این منطقه رخ داد و به دلیل وزش باد، آتش به عرصه‌ها سرایت کرده و بخش وسیعی از منطقه جنگلی را دربر گرفته است. وی افزود: با حضور نیروهای منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، هلال احمر، بسیج، سپاه و ستاد اطفای حریق و نیروهای مردمی از ابتدای آتش‌سوزی به علت صعب‌العبور بودن منطقه و نبود امکانات و گرمای طاقت‌فرسای تابستان، آتش مهار نشده و حجم آتش‌سوزی همچنان رو به افزایش است. مدیر جهاد کشاورزی پلدختر گفت: وزش باد باعث افزایش آتش‌سوزی شده و سخت‌گذر بودن منطقه در کنار نبود امکانات و تجهیزات اطفای حریق، کنترل و مهار آتش را در این منطقه با مشکلاتی روبه‌رو کرده است. خادمی افزود: به علت گستردگی آتش هر لحظه بر تعداد نیروهای مردمی و امدادی برای مهار و کمک به خاموش کردن آتش در کوه گردکانه پلدختر افزوده می‌شود. وی به حضور قابل توجه نیروهای مردمی برای کنترل آتش‌سوزی در منطقه اشاره و تصریح کرد: تلاش برای کنترل و مهار آتش‌سوزی به صورت جدی در حال انجام است و انتظار می‌رود بتوانیم آتش را خاموش کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر