jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۲۶۳ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۰

جام جم ورزشی: کتایون اشرف مربی تیم ملی اسلالوم بانوان ایران پس از کسب جایزه پاروی طلایی به عضویت آکادمی جهانی قایقرانی در آمد.

کتایون اشرف عضو آکادمی جهانی قایقرانی شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون قایقرانی، اعضای آکادمی جهانی قایقرانی هر ساله با رای خود، بهترین های قایقرانی در 7 بخش را انتخاب می کنند.

بر این اساس برترین قایقرانان فعلی و قبلی در سطح جهان به عنوان اعضای این آکادمی فعالیت می کنند و کتایون اشرف نیز پس از دریافت جایزه پاروی طلایی در بخش رشد و توسعه قایقرانی به عنوان عضو ثابت این آکادمی انتخاب شد.

اشرف از دوره بعد این آکادمی به عنوان یکی از اعضا در رای گیری های آن شرکت خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر