jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۲۳۷ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۱

جام جم ورزشی: مسوت اوزیل ستاره تیم آرسنال تمرینات پیش از فصل خود را آغاز کرده است.

ستاره آرسنال کمک خلبان شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال با اینکه فصل بدی را پشت سر گذاشت اما هرگز اخباری درباره جدایی وی به گوش نرسید. عجیب تر آنکه حقوق این بازیکن برای فصل آینده افزایش هم خواهد یافت. عملکرد او در فصل 2015-2014 مرتب مورد انتقاد کارشناسان و منتقدان قرار داشت و بسیاری پیش بینی می کردند او در پایان فصل از این تیم لندنی جدا شود و به بوندسلیگای آلمان برگردد. اما اوزیل در آرسنال ماندنی شد و به همراه این تیم به تور آسیایی رفت.

اوزیل پیش بینی می کند فصل 2016-2015 بهترین فصل او در لیگ برتر انگلیس باشد و به همراه آرسنال قهرمان لیگ برتر شود.

به هر حال این بازیکن آلمانی روز گذشته در اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد که نشان می دهد وی دوره های خلبانی هلیکوپتر را مانند تعدادی دیگر از ستاره ها پشت سر گذاشته است. البته اوزیل هنوز کمک خلبان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر