jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۸۱۲۸ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۳۰

حجت‌الاســلام‌والمسلمین زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با ارسال پیامی به دکتر محمد سرافراز از ویژه برنامه‌های صداوسیما در ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

قدردانی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان از برنامه‌های رمضانی رسانه ملی

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، امام جمعه رشت در نامه خود نوشته است:

ماهی که گذشت ماه گشوده شدن درهای آسمان بود ان‌شاءالله ملت شریف ایران از فیوضات کثیر این ماه مبارک به یمن التفات منجی آخرالزمان حضرت مهدی (عج) بهره وافر برده باشند. برخود فرض می‌دانم در پایان ماه صیام از برنامه‌های رمضانی رسانه ملی که با زبان هنر به تبیین آموزه‌های اسلام عزیز،نشر معارف قرآنی و ترویج کرامت انسانی پرداخت، قدردانی کنم. توجه به برنامه‌های قرآنی بویژه پخش زنده ترتیل قرآن‌کریم و تفسیر قرآن مجید، تکریم جایگاه منیع مرجعیت، تبلیغ سبک زندگی اسلامی و ایرانی در برخی از آثار نمایشی، ایجاد بهجت معنوی در قلوب روزه‌داران از طریق پخش برنامه‌های فخیم معارفی و پخش سخنرانی‌های گرانسنگ و برنامه‌های گفت‌وگومحور تاثیرگذار؛ نشان از هوشمندی و وظیفه‌شناسی صداوسیما و نیز دغدغه‌های دینی آن رسانه فخیم است.

ان‌‌شاءالله در سایه الطاف الهی و به پشتوانه برکات رمضان المبارک رسانه ملی در ایفای وظایف خطیر و حساسش در قبال اسلام و قرآن موفق و موید باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر