jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۱۸۱۲۸ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۳۰

حجت‌الاســلام‌والمسلمین زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با ارسال پیامی به دکتر محمد سرافراز از ویژه برنامه‌های صداوسیما در ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

قدردانی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان از برنامه‌های رمضانی رسانه ملی

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، امام جمعه رشت در نامه خود نوشته است:

ماهی که گذشت ماه گشوده شدن درهای آسمان بود ان‌شاءالله ملت شریف ایران از فیوضات کثیر این ماه مبارک به یمن التفات منجی آخرالزمان حضرت مهدی (عج) بهره وافر برده باشند. برخود فرض می‌دانم در پایان ماه صیام از برنامه‌های رمضانی رسانه ملی که با زبان هنر به تبیین آموزه‌های اسلام عزیز،نشر معارف قرآنی و ترویج کرامت انسانی پرداخت، قدردانی کنم. توجه به برنامه‌های قرآنی بویژه پخش زنده ترتیل قرآن‌کریم و تفسیر قرآن مجید، تکریم جایگاه منیع مرجعیت، تبلیغ سبک زندگی اسلامی و ایرانی در برخی از آثار نمایشی، ایجاد بهجت معنوی در قلوب روزه‌داران از طریق پخش برنامه‌های فخیم معارفی و پخش سخنرانی‌های گرانسنگ و برنامه‌های گفت‌وگومحور تاثیرگذار؛ نشان از هوشمندی و وظیفه‌شناسی صداوسیما و نیز دغدغه‌های دینی آن رسانه فخیم است.

ان‌‌شاءالله در سایه الطاف الهی و به پشتوانه برکات رمضان المبارک رسانه ملی در ایفای وظایف خطیر و حساسش در قبال اسلام و قرآن موفق و موید باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر