jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۸۵ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

راننده زن برای این‌که با عابر تصادف نکند، کنترل خودرو را از دست داد و وارد کلانتری شد.

معاون اجتماعی پلیس گیلان درباره این حادثه به جام‌جم گفت: راننده زن خودروی پژو پارس که با سرعت بالا در حال رانندگی بود، برای این‌که با عابری تصادف نکند، از مسیر اصلی منحرف و وارد کلانتری 12 رشت شد.

سرهنگ محمدرضا جعفری ‌خیرخواه با اشاره به این‌که در این حادثه دیوار ورودی کلانتری آسیب‌دیده است، بیان کرد: راننده که داخل خودرو گیر کرده بود با کمک ماموران انتظامی خارج و پس از حضور عوامل آتش‌نشانی و جرثقیل در محل، خودرو نیز از داخل کلانتری بیرون کشیده شد.

وی با بیان این‌که راننده خودرو از ناحیه سر و بینی به صورت سطحی آسیب‌دیده بود، اظهار کرد: بعد از تنظیم صورتجلسه و ترسیم کروکی، راننده خاطی به بیمارستان منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر