jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۷۹۳۰ ۲۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۱

جام جم ورزشی: علی دایی بالاخره با تیم صبا به لیگ برتر ایران بازگشت.

بازگشت علی دایی به فوتبال +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که هنوز بحث بر سر رقم قرارداد علی دایی با صبا چقدر است این مربی کار خود را با صبا رسما آغاز کرد. علی دایی که در معارفه روز جمعه خود تنها نظاره‌گر تمرین صبای قم بود از عصر دیروز به همراه دستیاران جدیدش در ورزشگاه پردیس کرج حضور پیدا کرد و تیمش را تمرین داد.

او که از کادر فنی سال گذشته صبای قم تنها مهدی تارتار را بعنوان یکی از دستیارانش انتخاب کرده بعد از صحبتی که با سرمربی سابق صبا داشت کارش را آغاز کرد.

حامد لک نیز در تمرین امروز صبا حضور دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر