jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۸۷۱ ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۷

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از کاهش ۱۰ درصدی هزینه سفر به عتبات خبر داد و گفت: ظرفیت اعزام‌های تابستان، ۱۰۰ هزار نفر است.

۱۰۰ هزار نفر به عتبات عالیات می روند

محسن نظافتی از کاهش 8 تا 10 درصدی هزینه سفر به عتبات نسبت به قیمت‌های قبل از ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: هم‌اکنون ثبت‌نام اعزام به عتبات ادامه دارد و تا زمانی که ظرفیت آن تکمیل نشود، ادامه خواهد داشت.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت افزود: متقاضیان می‌توانند پس از ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی هزینه سفر را بپردازند و یا با مراجعه به 2200 دفتر زیارتی این کار را انجام دهند.

وی اظهار کرد: سفرهای تابستانه عتبات هم قرعه‌کشی ندارد و به محض تمام شدن ظرفیت، ظرفیت‌های جدید را جایگزین می‌کنیم.

نظافتی افزود: آمار استقبال مردم به اعزام در ماه مبارک رمضان امسال بیش از سال‌های گذشته بود و در نیمه دوم ماه رمضان اعزام انجام شد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر