jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۹۲ ۲۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۲

به گفته پلیس ایالت تنسی درجریان تیر اندازی های جداگانه ای در دو مرکز استخدامی نیروهای زمینی و دریایی ارتش آمریکا در این ایالت 5 نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

5 کشته در تیراندازی در دو مرکز نظامی آمریکا

به گزارش اداره پلیس شهر چاتانوگا در جنوب شرقی ایالت تنسی روز پنجشنبه در دو واقعه جداگانه تیراندازی در دومرکز استخدامی نیروهای آمریکایی دراین شهر علاوه بر یکی از مهاجمین، دستکم چهار نفر دیگر و ازجمله یک مامور پلیس کشته و سه نفر به شدت مجروح شده اند که حال یکی از آن ها وخیم توصیف شده است.

بر اساس همین گزارش ها واقعه اول درمرکز استخدامی نیروی زمینی آمریکا در شهر چاتانوگا وحادثه دوم دریکی ازمراکز استخدامی نیروی دریایی این کشور در همین شهر اتفاق افتاده است.

هنوز از دلیل وانگیزه این تیراندازی ها و سرنوشت شخص یا اشخاص مهاجم در واقعه تیراندازی دوم اطلاعی در دست نیست.

مسئولین اداره امنیت ملی ایالت تنسی نیروهای ضربتی خود را به محل تیراندازی ها اعزام کرده وضمن به پرواز درآمدن بالگردهای ویژه ی شناسایی، بسیاری از اماکن عمومی در اطراف این دو مرکز ازجمله یک بیمارستان، یک دانشگاه و یکی از کالج های منطقه ای این شهر را تعطیل کرده اند.

بر اساس همین گزارش ها دولت فدرال آمریکا نیز مامورین ویژه خود را برای بازرسی وشناسایی به جاده ها و بزرگراه های این ایالت گسیل کرده و بر تدابیر امنیتی دراطراف ساختمان مجلس ایالتی این ایالت افزوده است.

مقامات منطقه همیلتون ایالت تنسی به خبرنگاران گفته اند که از دفتر مدیریت اضطراری این ایالت خواسته اند تا در هماهنگی با مدیریت هوانوردی فدرال آمریکا مقررات منع پرواز در شعاع شش کیلومتری این مناطق را به اجرا دربیاورند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر