jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۷۳۰۴ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۹

جام جم ورزشی: خشم هواداران تیم ملی فوتبال برزیل از نیمار هنوز فروکش نکرده است.

بازوبند کاپیتانی از سر نیمار زیاد است!

به گزارش جام جم ورزشی ، این بازیکن در رقابت های کوپا آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کلمبیا با یک حرکت جنجالی اخراج شد و چهار جلسه محرومیت پیش روی خود دید. او به سرعت شیلی محل برگزاری رقابت ها را ترک کرد و به تعطیلات تابستانی خود رفت. هواداران خشمگین تیم ملی فوتبال برزیل نیز هنوز نیمار را نبخشیده اند و او را عامل حذف زودهنگام تیم ملی فوتبال برزیل از کوپا آمریکا می دانند. کمپ های مجازی متعددی علیه نیمار تشکیل شد که یکی از آنها درباره سلب بازوبند کاپیتانی از این بازیکن 23 ساله است. به اعتقاد بسیاری از هواداران برزیلی نیمار لیاقت بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل را ندارد و بازیکن دیگری باید کاپیتان سلسائو شود. در واقع به نظر این هواداران بازوبند کاپیتانی تیم ملی از سر نیمار زیاد است.

چهره های مختلفی به این اتفاق واکنش نشان داده اند از جمله کافو کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال برزیل.

او در گفت و گویی که با شبکه تلویزیونی "اسپورت" داشت، گفت: نیمار فقط برای لذت بردن فوتبال بازی می‌کند. او کاپیتان به دنیا نیامده است و نمی تواند وظیفه یک کاپیتان را در زمین به عهده گیرد. به نظر من بهتر است که کسی دیگری را به عنوان کاپیتان برزیل انتخاب کرد.

او ادامه داد: باید به نیمار اجازه داد تا تنها به فوتبال کردن فکر کند. بسیاری از ستاره‌های بزرگ فوتبال بوده‌اند که هیچ گاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو نبسته اند. نباید نیمار را هم درگیر بازوبند کرد. بازوبند کاپیتانی برای او بسیار زود است. نباید او را کاپیتان می کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر