jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۲۰۵ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

راز زن جوان که با همدستی برادرزاده همسرش، نقشه قتل شوهر خود را طراحی و اجرا کرده بود در جریان ردیابی‌های پلیس فاش شد.

به گزارش جام‌جم، دوازدهم تیر امسال مردی در کیلومتر 25 شهر یاسوج با پاترول سوخته‌ای رو‌به‌رو شد که درصندلی عقب آن جسدی قرار داشت. پس از تماس این مرد با پلیس کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در محل حاضر و پس از بررسی‌های اولیه با چند کبریت سوخته و لکه‌های خون رو‌به‌رو شدند.

در معاینه جسد سوخته نیز معلوم شد از مرگ مرد میانسال ساعاتی می‌گذرد اما مدارک هویتی او به دست نیامد. در این مرحله از تحقیقات ماموران با استعلام از پلیس راهور توانستند هویت مالک پاترول سوخته و نیز هویت مقتول را شناسایی کنند.

همسر مقتول با احضار به پلیس آگاهی گفت: از مرگ شوهرم خبر نداشتم. او شب حادثه برای دیدن یکی از دوستانش خانه را ترک کرد و بازنگشت تا این‌که در تماس پلیس با خانه‌مان متوجه شدم شوهرم به قتل رسیده است. در حالی که این زن هر گونه دخالتی در مرگ شوهرش را انکار می‌کرد، اوایل این هفته ماموران با کسب سرنخ‌هایی متوجه شدند شبی که مقتول طبق ادعاهای همسرش خانه را ترک کرده، چند نفر از همسایه‌ها دیده‌اند که یک خودروی پراید او را از مقابل خانه‌اش تعقیب می‌کرده است. همین سرنخ کافی بود تا پلیس پرده از راز این جنایت هولناک بردارد. در این مرحله و با به دست آوردن مشخصات راننده پراید، او که برادرزاده مقتول بود دستگیر و مدعی شد از مرگ عمویش خبری ندارد. اما ماموران با این احتمال که همسر مقتول و این جوان دست به توطئه‌ای مرگبار زده باشند، زن جوان را هم دستگیر کردند.

این دو مظنون پرونده در بازداشتگاه پلیس در مواجهه حضوری با هم، بناچار قفل سکوت خود را شکستند و به قتل مرد میانسال با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

زن 34 ساله در اظهاراتش گفت: من با همسرم اختلاف‌هایی داشتم و با برادرزاده‌اش درباره مشکلاتم صحبت می‌کردم. بعد از مدتی نقشه قتل شوهرم را کشیدم. شب حادثه همسرم را مسموم کردم. او برای کاری خانه را ترک کرد و برادرزاده‌اش به تعقیبش پرداخت و در حاشیه شهر وقتی شوهرم پشت فرمان بی‌هوش شد، مرد جوان با ضربه‌های سنگ شوهرم را کشت. با اعتراف زن جوان، برادرزاده 22 ساله مقتول هم گفته‌های او را تائید و عنوان کرد: در این جنایت با زن‌عمویش همدست بوده است .

دو متهم پرونده با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شدند تا بزودی با پایان یافتن تحقیقات صحنه جنایت را بازسازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر