jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۹۵ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، برنامه اعزام هیات اقتصادی ایران به آمریکا در پاییز امسال تنظیم شده و طی روزهای آینده فراخوانی درخصوص شرایط و نحوه حضور فعالان اقتصادی در این هیأت خواهیم داد.

به گزارش تسنیم، محمدرضا سبزعلی‌پور اظهار کرد: اعزام هیات‌های اقتصادی ایران به آمریکا و بالعکس از گذشته در دستور کار این مرکز بوده و در این راستا طی سال‌های گذشته هیات‌هایی نیز بین دو کشور رد و بدل شده است. وی افزود: این ظرفیت در بین مراکز تجارت جهانی وجود دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جابه‌جایی هیات‌های اقتصادی را بین کشورهای عضو اتحادیه تجارت جهانی فراهم آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر