jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۹۲۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۶

زن خیانتکار برای افشا نشدن رابطه پنهانی خود، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرد.

نقشه زن خیانتکار برای قتل شوهر

به گزارش جام‌جم، ساعت 4 بامداد 21 تیر امسال کارگرانی که برای کار به زمین کشاورزی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان آق‌قلا رفته بودند، با جسد مرد جوانی کنار نهر روبه‌رو شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

ماموران با حضور در محل دریافتند مرد ناشناس به دلیل اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است. در تحقیقات محلی هویت مقتول شناسایی و تحقیق از همسر وی شروع شد.

این زن در اظهاراتش گفت: شب گذشته شوهرم برای انجام کاری خانه را ترک کرد و قرار بود زود به خانه بازگردد که خبری از او نشد تا این‌که امروز در تماس پلیس متوجه شدم شوهرم کشته شده است. او گوشی تلفن همراه و مقداری پول همراه داشت که پس از قتل سرقت شده است.

ماموران که متوجه تناقض‌گویی‌های همسر مقتول شده بودند، تحقیقات را روی او متمرکز کردند. همچنین خانه مقتول بازرسی و لکه‌های خون در اتاق خواب و روی فرش پیدا شد.

در این مرحله لکه‌های خون به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال و معلوم شد لکه‌های خون متعلق به مقتول است.

با کشف این سرنخ، زن 24 ساله بازداشت شد.

متهم زن با اعتراف به این جنایت گفت: چندی پیش با مردی آشنا شدم و ارتباط پنهانی‌مان شکل گرفت. می‌ترسیدیم شوهرم متوجه این رابطه پنهانی شود، بنابراین به مرد مورد علاقه‌ام پیشنهاد کردم شوهرم را از سر راهمان برداریم که قبول کرد.

قرار شد شوهرم را زمانی که خوابیده به قتل برسانیم. شب حادثه پس از این‌که مطمئن شدم شوهرم به خواب عمیقی فرورفته است، با مرد مورد علاقه‌ام تماس گرفتم و او با میله آهنی که همراه داشت وارد خانه شد.

وی خاطرنشان کرد: او پس از ورود به اتاقی که شوهرم خوابیده بود، با میله آهنی ضربه‌های مرگباری به سر و صورت شوهرم زد. بعد با اطمینان از مرگ شوهرم جسد او را داخل خودرو گذاشتیم و در نزدیک نهر آبی کنار زمین کشاورزی، انداختیم.

با اعتراف تکان‌دهنده زن خیانتکار، مردی که همدستش بود، دستگیر و در بازجویی اولیه مدعی شد با زن جوان آشنایی نداشته و نمی‌داند چه کسی شوهر او را کشته است. اما در جریان تحقیقات پلیسی و پس از مواجهه حضوری با زن جوان وقتی متوجه شد او راز جنایت را فاش کرده است، بناچار زبان به اعتراف گشود و گفت شوهر زن جوان را برای فاش نشدن رابطه پنهانی‌شان با ضربه‌های میله آهنی در خواب کشته است.

سرهنگ علی امیریان، فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا در این باره به جام‌جم گفت: با اعترافات تکان‌دهنده این دو متهم برای آنها قرار قانونی صادر و قرار شد پس از پایان تحقیقات، متهمان صحنه قتل را بازسازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
گرگانی
United States
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
هردویه انها به اشد مجازات واعدام گردد ودرس عبرتی بشه واسه مردها وزنهایه دیگر
۰
۰
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر