jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۷۲ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شرکت‌های بزرگ بسیاری روزانه به ساخت و طراحی پروژه‌های عجیب ساختمانی می‌پردازند. ساختمانی که تصاویر آن را می‌بینید، به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند در سطح آب‌های آرام قرار گیرد و فضای جالبی را برای زندگی فراهم کند.

باشگاه خبرنگاران با انتشار این تصاویر افزود: این سازه فعلا در مرحله طراحی قرار دارد و هنوز به مراحل ساخت نرسیده، اما طراح آن گفته است در صورت وجود خریدار امکان ساخت آن به کلی وجود دارد.

این بنا که "SeaScape" نام دارد از 65 متر مربع مساحت بهره‌مند است و می‌تواند با اتصال به بخش‌هایی مجزا به مقدار قابل توجهی بزرگ‌تر شود. طراحی این ساختمان به‌گونه‌ای سبز محسوب می‌شود، به این شکل که سیستم‌های قرار گرفته در این بنا می‌توانند بخش بسیاری از انرژی لازم را تولید کنند.

جالب‌ترین و عجیب‌ترین ویژگی این بنا اتاق خواب آن است که با قرارگیری در زیر آب می‌تواند منظره‌ای بی‌نظیر را برای ساکنان فراهم کند.این شرکت در حال حاضر به‌دنبال افرادی است که تصمیم به خرید این طرح داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر