jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۷۱ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

عضو هیات علمی‌گروه شیمی‌دانشگاه محقق اردبیلی موفق به دریافت جایزه «یادبود راجر تیلور» گروه کربن بریتانیا شد.

به گزارش ایسنا ، ماندانا امیری عضو هیأت علمی‌دانشگاه محقق اردبیلی در جمع خبرنگاران گفت: جایزه راجر تیلور از سال 2013 از طرف سه مؤسسه جامعه شیمی‌بریتانیا، انستیتو فیزیک و ISC که موسسات شناخته شده علمی‌ دنیا هستند، سالانه به یک نفر که در زمینه کربن، تحقیقات ارزشمندی داشته باشد، اهدا می‌شود.

وی افزود: بنده با حضور در کنفرانس نانو ساختار پیشرفته در سن‌پترزبورگ روسیه، موفق به کسب جایزه راجر تیلور شدم.

امیری با بیان این‌که بیشترین فعالیت وی در زمینه الکتروشیمی‌نانو با فناوری‌های جدید است، تصریح کرد: چاپ 32 مقاله ISI و شرکت در 60 کنفرانس ملی و بین‌المللی از سوابق پژوهشی بنده است.

عضو هیأت علمی‌ گروه شیمی‌ دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: در سال 2011 نیز در کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی نانو که در کشور ژاپن برگزار شد، موفق به کسب جایزه محقق جوان شدم.

امیری با بیان این‌که انگیزه و پشتکار مهم‌ترین کلید موفقیت هر انسانی است، اضافه کرد: دانشجویان با انگیزه و پشتکار کافی تلاش کنند تا قله‌های رفیع موفقیت را کسب کنند. وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی، خواستار افزایش حمایت‌های دانشگاه در زمینه پژوهشی شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر