jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۳۰ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شیطان خرابه‌های شرق تهران که چهار دختر و پسر را قربانی نیت شوم خود کرده بود، سرانجام دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، پنجم تیر امسال پسر 14 ساله‌ای همراه خانواده‌اش با مراجعه به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از پسر شیطان صفتی شکایت کرد. این نوجوان در شکایتش مدعی شد عصر دیروز در حال عبور از خیابان جشنواره بودم که پسر جوانی به سمتم آمد و آدرس پرسید. در حال راهنمایی او بودم که با تهدید چاقو مرا به سمت خرابه‌های انتهای خیابان برد و پس از آزار و اذیت، تلفن همراهم را سرقت و فرار کرد.

با اعلام این شکایت، تحقیقات برای شناسایی جوان شیطان صفت آغاز شد اما هیچ ردی از او به دست نیامد تااین که سه روز بعد هم خانواده پسر 17 ساله‌ای به کلانتری مراجعه و از پسر شیطان‌صفت به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند. پدر سینا در شکایتش گفت دو روز است پسرم گوشه‌گیر شده است وقتی علت را پرسیدم او مدعی شد از سوی پسر جوانی در خرابه‌های خیابان جشنواره مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با ثبت دومین شکایت، ماموران از فعالیت شیطان خرابه‌ها در منطقه با خبر شدند و تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. در حالی که تحقیقات ادامه داشت مسئولان یکی از بیمارستان‌های محله تهرانپارس در تماس با ماموران کلانتری از انتقال نوجوان 16 ساله‌ای به بیمارستان به علت اصابت چاقو به کتفش خبر دادند.

با حضور تیمی از ماموران کلانتری، پسر نوجوان در باره علت اصابت چاقو گفت: در حال رفتن به خانه‌مان در انتهای خیابان جشنواره بودم که پسر جوانی به بهانه پرسیدن آدرس به من نزدیک شد و با تهدید چاقو قصد داشت مرا با خود ببرد که مقاومت کردم. او با چاقو ضربه‌ای به من زد و با سرقت پول و تلفن همراهم متواری شد.

ماموران با چهره‌نگاری از متهم و ردیابی‌های پلیسی موفق شدند، مشخصات متهم را به دست آورده و تحقیقات برای دستگیری او را آغاز کنند. در همین حال سه روز قبل دختر 29 ساله‌ای با مراجعه به کلانتری جوادیه تهرانپارس به عنوان چهارمین شاکی از شیطان خرابه‌ها شکایت کرد. این دختر در شکایتش گفت: منتظر تاکسی بودم که پسر جوانی برای پرسیدن آدرس به سمتم آمد و با چاقویی که زیر لباسش مخفی کرده بود مرا تهدید کرد و با انتقال به خرابه‌ای در خیابان جشنواره، مورد آزار و اذیت قرار داد.

با ثبت چهارمین شکایت، گشت‌های نامحسوس در منطقه فعال شد تا این‌که سرانجام عصر یکشنبه پسر جوان در یکی از خیابان‌های فرعی منطقه جشنواره دستگیر و از سوی شاکیان شناسایی شد.

روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، او دربازجویی به سرقت و آزار و اذیت نوجوانان و دختر 29 ساله اعتراف کرد و گفت: پنج سال قبل از یکی از شهرهای غربی برای کار به تهران آمدم. کار خوبی پیدا نکردم و مجبور شدم کارگری کنم. زندگی بدی نداشتم تا این‌که با دختر جوانی آشنا شدم اما او مرا به ماده مخدر شیشه معتاد کرد. بعد از این‌که نتوانستم کار کنم مشکلات سراغم آمد. به همین دلیل تصمیم گرفتم سرقت کنم تا پول موادم تامین شود. بعد از سرقت اولین گوشی از پسر جوان تحت‌تاثیر توهم شیشه او را مورد آزار و اذیت قرار دادم. بعد از هر سرقت نیز اموال سرقتی را به ساقی مواد می‌دادم و در مقابلش مخدر شیشه می‌گرفتم.

با اعترافات پسر 26 ساله قاضی احمد بستان‌زاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی متهم را بازداشت کرد و از افرادی که در دام این متهم گرفتار شده‌اند،خواست برای ثبت شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر