jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۵۷۹ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۳

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

آشتی کنان دایی و کریمی شکست خورد +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و دوم تیر ماه را اینجا ببینید.

آشتی کنان دایی و کریمی شکست خورد +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، حضور سیدجلال حسینی در تمرینات نفت، قهر کریم باقری با پرسپولیس، انتقاد حسن روشن از پرویز مظلومی و فرهاد مجیدی، شکست پروژه آشتی علی دایی و علی کریمی از زبان پژمان بازغی، جلسه شبانه ملوانی ها با دایی، شکست سنگین ذوب آهن مقابل فنرباغچه در دیدار تدارکاتی و ... عناوین وتیترهای روزنامه های ورزشی امروز هستند که در ادامه آنها را با هم مرور می کنیم:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر