jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۵۰۰ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای با تشکر از حضور ده‌ها میلیونی مسلمانان و مستضعفان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، از ایستادگی نمایندگان مذاکره‌کننده کشورمان در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران به رهبری آمریکا قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این بیانیه که به امضای 203 نفر از نمایندگان رسیده، آمده است: امسال نیز حرکت پرشکوه ملل حق‌جوی جهان بویژه مسلمانان و علی‌الخصوص مردم بصیر ایران اسلامی تجدید میثاقی بود با انقلاب اسلامی در ضرورت وحدت مسلمین و ضرورت آزادی قدس شریف و اعلام انزجاری بود از جنایتکاری رژیم جعلی صهیونیست و همدست او خائنین حرمین‌شریفین در کشتار بی‌گناهان یمن و بیان بیزاری و برائتی بود از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و محکومیت حمایت‌های آنها از همه جنایت‌ها و وحشیگری‌های رخ داده در سرزمین‌های اشغالی و علیه ملت مظلوم یمن که به فضل الهی بزودی در محکمه عدل جهانی مسببان و حامیان آنها به جزای خیانت‌هایشان خواهند رسید.

نمایندگان مجلس ضمن تشکر از حضور میلیونی مسلمانان و مستضعفان جهان در روز جهانی قدس از دولت‌های اسلامی مصرانه خواسته اند برای جلوگیری از ادامه جنایت‌های سران قدرت‌طلب عربستان در یمن، تمام تلاش خود را به کار گیرند.

نمایندگان مجلس با قدردانی از ایستادگی نمایندگان مذاکره‌کننده ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران به رهبری آمریکا افزوده‌اند: نمایندگان ملت بزرگ ایران از این عزیزان می‌خواهند تا خطوط قرمز ترسیمی نظام اسلامی و قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را میزان و ملاک خویش قرار داده و با هر نتیجه مذاکرات تحمیلی که مخالفتی با این اصول دارد، مخالفت کرده و با اختیار بالای خود و مخالفت هوشمندانه‌شان در برابر تحمیل‌گری‌های سلطه‌گران، پرده از چهره مزورانه آمریکا بکشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر