jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۸۸ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پسر شیشه‌ای که برای تفریح خودروی سرقتی را از سارقان دزدیده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، ماموران گشت انتظامی چند روز قبل به دو سرنشین خودروی تیبا در اتوبان آزادگان مشکوک شده و به راننده دستور ایست دادند.

ماموران در بررسی مدارک آن متوجه شدند خودرو ساعتی قبل از شهرستان اسلامشهر سرقت شده است. به این ترتیب دو سرنشین خودرو دستگیر شدند.

روز گذشته با انتقال دو متهم به دادسرای ویژه سرقت، پسر جوان به نام میلاد با قبول اتهام سرقت خودروی تیبا گفت: چندسالی است معتاد به موادمخدر شیشه هستم. برای تامین هزینه موادمخدر مجبور به سرقت بودم برای همین تاکنون دو بار به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو و دو بار به اتهام موادمخدر دستگیر شده و 40 ماه از زندگی‌ام را زندان گذرانده‌ام.

یک هفته قبل پس از تحمل ده ماه حبس به اتهام سرقت، از زندان آزاد شدم و پس از چند روز به کارگاه نجاری دوستم در اسلامشهر رفتم. آنجا پاتوق معتادان است و همه برای مصرف مواد می‌آیند. چند روز قبل برای مصرف مواد به آنجا رفتم. سعید و حبیب که از سارقان حرفه‌ای هستند نیز آنجا بودند. بعد از کشیدن مواد، آنها مدعی شدند ساعتی قبل خودروی تیبایی را سرقت کرده‌اند. دقایقی بعد آنها خوابیدند و من تحت تاثیر مواد و برای تفریح، خودرو را سرقت کردم. به دنبال مهدی رفتم تا ساعتی را خوش بگذرانیم، اما همین که وارد اتوبان آزادگان شدیم، ماموران ما را دستگیر کردند.

با اعترافات میلاد او همراه همدستش مهدی بازداشت شده و تیمی از کارآگاهان به دستور بازپرس علی وسیله ایزدموسی تحقیقاتشان را برای شناسایی سارقان اصلی خودرو آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر