jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۲۵۱ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۲

بهشتی به طور رسمی مالک باشگاه ملوان شد

پرونده دایی -ملوان دوباره به راه افتاد

جام جم ورزشی: داریوش بهشتی شب گذشته تضمین های لازم را به مسئولان انزلی داد و رسما مالک باشگاه ملوان شد.

پرونده دایی -ملوان دوباره به راه افتاد

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، سایت باشگاه ملوان این خبر را اعلام کرد و حالا از این پس بهشتی مالک جدید ملوان خواهد بود. بهشتی پیش از در دست گرفتن مالکیت این باشگاه به علی دایی پیشنهادی جدی داده بود که البته علی دایی این پیشنهاد را نپذیرفت چرا که نمی خواهد در جایی به جز تهران کار کند. بهشتی شب گذشته پس از در دست گرفتن مالکیت ملوان بار دیگر اظهار داشت گزینه اولش برای هدایت ملوان علی دایی خواهد بود و دست از سر آقای گل جهان برنمی دارد!

بهشتی این بار امیدوار است بتواند نظر مساعد علی دایی برای نشستن بر روی نیمکت باشگاه ملوان جلب کند.

گفتنی است لیگ برتر ایران کمتر از بیست روز دیگر آغاز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر