jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۲۱۶ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بتمن آنچنان افتضاح بود که حتی عرضه پر مشکل بازی AC: Unity را هم آبرومند جلوه داد. پس از چند روز و با بلوایی که در محیط اینترنت برپا شد، برادران وارنر به طور کلی بازی‌اش را از شبکه استیم حذف کرد و این وعده را به بازیکنان داد تا رفع نشدن تمام مشکلات بازی، آن را عرضه مجدد نخواهد کرد. حال یکی از کارمندان این شرکت بزرگ گفته شرکت برادران وارنر ماه‌ها قبل از عرضه، از این افتضاح خبر داشته، با این حال بازی را منتشر کرده است! جالب اینجاست که طی چند هفته‌ای که از عرضه بازی می‌گذرد، بسیاری از سایت‌های اخبار گیم انتشار بتمن را در فهرست بدترین‌های تاریخ قرار داده و از عبرت گرفتن برادران وارنر ابراز خرسندی کرده‌اند.

مشاوره بازی بگیرید

مدیر نظام رده‌بندی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت تبیان امکان مشاوره و پاسخگویی به پرسش‌های مردم در رابطه با بازی‌های رایانه‌ای فراهم شد. این سازمان مدعی است که می‌تواند در زمینه‌های محتوای بازی‌ها، بخصوص محتوای آسیب‌رسان، معرفی بازی‌های مناسب برای گروه‌های سنی مختلف، توصیه به والدین در ارتباط با نحوه بازی کردن فرزندان، مدت زمان و نحوه رده‌بندی بازی‌ها به والدین مشاوره بدهد.

همچنین در این طرح بازی‌های مناسب فرزندان نیز به والدین پیشنهاد می‌شود. هرچند طرح بسیار خوبی است، فقط مثل همیشه امیدواریم مشاوره توسط متخصصانی که خودشان هم دستی در دنیای گیم دارند، انجام شود. انتشار مدرک تحصیلی و فعالیت آکادمیک مشاوران نیز قطعا در اقبال دوچندان مردم نسبت به این طرح موثر خواهد بود.

انتشار ستاره دریایی شگفت‌انگیز

مقام اول جشنواره بازی‌های مستقل سال گذشته، پس از کسب افتخارات قابل توجه در بازارهای خارجی، سرانجام برای تلفن‌های همراه داخلی هم منتشر شد. در این بازی نقش یک ستاره دریایی را دارید که دوست دارد به آسمان سفر کند، اما خرچنگ‌های بدطینت می‌خواهند به نیشش بکشند. این بازی جذاب در کافه بازار منتشر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر