jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۶۱۸۹   ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۹

جام جم ورزشی: پرسپولیس بامداد امروز برای برگزاری اردوی آماده سازی خود راهی ترکیه شد.

باز هم یک اردوی ترکیه ای دیگر برای فوتبال ایران!

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، در سال های اخیر برگزاری اردوی تدارکاتی در کشور ترکیه برای تیم های لیگ برتری به یک اصل مهم تبدیل شده است. باشگاه ها قبل از آغاز لیگ و حتی در نیم فصل راهی ترکیه می شوند تا در آنجا اردوی تدارکاتی برگزار کنند. برگزاری این دست از اردوها که هزینه های سنگینی هم در بردارد همیشه با انتقادات زیادی روبرو بوده و حالا که پرسپولیس بامداد امروز راهی ترکیه شد باز هم این سوال به وجود می آید که چه اصراری به برگزاری اردوهای پرهزینه در این کشور وجود دارد؟ نگاهی اجمالی به اردوهای ترکیه ای تیم های مختلف لیگ برتری در سال های اخیر نشان می دهد برگزاری این اردوها در ترکیه کمترین میزان بازدهی را داشته است. از سویی برخی معتقدند که بازیکنان در اردوی ترکیه بیش از آنکه تمرین کنند و خود را به مرز آمادگی برسانند به تفریح و گشت و گذار در شهرهای توریستی ترکیه مشغولند. و باز هم مثل همیشه این سوال به وجود می آید چرا باشگاه به جای برگزاری اردو شهرهای خوش آب و هوای کشور خودمان را به جای ترکیه انتخاب نمی کنند؟

به هر حال سرخ های پایتخت بامداد امروز به سمت ترکیه پرواز کردند تا اردویی چند روزه در آنکارا برگزار کنند. قرار است بعد از رسیدن بازیکنان پرسپولیس به آنکارا، کاروان سرخپوشان با اتوبوس راهی منطقه گیزیلچه حمام شود تا اردوی سرخپوشان به صورت رسمی در این شهر از استان آنکارا برگزار گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها