jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۱۶۷   ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۳

گفت‌و‌گوی جام‌جم با یکی از متهمان و آخرین قربانی آنها

17 زن و دختر از شیاطین پایتخت شکایت کردند

17 زن و دختر جوان با مراجعه به پلیس آگاهی، شیاطین پایتخت را شناسایی و از آنها شکایت کردند. یکی از متهمان و آخرین قربانی دو پسر شرور در گفت‌و‌گو با جام‌جم، جزئیات اقدامات سیاه متجاوزان را تشریح کرد.

17 زن و دختر از شیاطین پایتخت شکایت کردند

به گزارش جام‌جم، در این پرونده دو پسر به نام‌های سعید و فرهاد 21 و 25 ساله متهم هستند از اوایل فروردین امسال با استفاده از یک دستگاه پراید مشکی رنگ در قالب مسافربر اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنان و دختران جوان می‌کردند.

رسیدگی به این پرونده همزمان با شکایت دختر جوانی آغاز شد. فریبا 22 ساله با مراجعه به ماموران کلانتری سنایی در شکایتی گفت: شامگاه 20 فروردین قصد رفتن به خانه را داشتم که خودروی پراید مشکی رنگی با دو سرنشین در میدان هفت تیر مقابلم توقف کرد. وقتی سوار خودرو شدم، پسر جوانی که در صندلی جلو نشسته بود با تهدید چاقو مرا به زیر صندلی برد و پس از رفتن به بیابان‌های شرق تهران مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و در تهرانپارس رها کردند.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دو شیطان پایتخت ادامه داشت، زن دیگری با مراجعه به دادسرای جنایی از دو سرنشین خودروی پراید مشکی رنگ به اتهام تجاوز شکایت کرد. لیلا 32 ساله در شکایتش گفت: 25 خرداد از خانه‌ام در تهرانسر خارج شدم. قصد داشتم به سه‌راه آذری بروم که یک خودروی پراید مشکی رنگ مقابلم توقف کرد. در میانه راه راننده مسیرش را به سمت اسلامشهر تغییر کرد. وقتی به او اعتراض کردم، پسر جوانی که جلو نشسته بود، با تهدید چاقو مرا به زیر صندلی برد. آنها به بیابان‌های فیروزبهرام رفتند و پس از مصرف شیشه در خودرو مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

با ثبت دومین شکایت، ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی، دو متهم را هشتم تیرماه شناسایی و دستگیر کردند.

سعید و فرهاد با انتقال به دادسرا به هشت فقره ربودن و آزار و اذیت زنان اعتراف کردند. همزمان با اعترافات متهمان و انتشار چهره آنها در رسانه‌ها 9 زن و دختر جوان به دادسرا و پلیس آگاهی مراجعه و دو پسر شیطان‌صفت را شناسایی کردند.

2 پسر شرور کابوس شب و روزم هستند

نیوشا 20 ساله آخرین قربانی دو پسر شیطان‌ صفت است که از لحظات دلهره‌آور آن روز می‌گوید. گفت‌وگویی را با او انجام دادیم که می‌خوانید:

از روز حادثه بگو؟

دوم تیرماه قصد داشتم از خانه‌مان در غرب تهران به دانشگاه بروم. منتظر تاکسی بودم، اما هرچه انتظار کشیدم خبری از تاکسی نبود. یک پراید مشکی شیشه دودی مقابلم توقف کرد. دو پسر سرنشین آن بودند. مسیرم طولانی نبود، به همین دلیل سوار شدم. ناگهان راننده مسیرش را به سمت کن تغییر داد. هرچه به او اعتراض کردم، فایده‌ای نداشت و در ادامه به سمت عوارضی آزادگان رفت.

برای نجات تلاش نکردی؟

درهای خودرو قفل بود. فرهاد راننده بود و سعید کنارش نشسته بود. یک لحظه سعید با چاقو به صندلی عقب آمد و مرا تهدید کرد. نمی‌توانستم کاری کنم. او برای این که مرا بیشتر بترساند، دندان‌های مصنوعی‌اش را از دهانش خارج کرد و حتی مرا گاز گرفت.

آنها حالت طبیعی نداشتند و من فکر می‌کنم مواد مصرف کرده بودند. هرچه التماس کردم و گفتم هرچه بخواهید به شما می‌دهم، گوششان بدهکار نبود. تا این که به بیابان رسیدیم، یک لحظه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که آنها از آزار و اذیت من منصرف شدند، اما بشدت از آنها کتک خورده بودم و آنها تهدیدم کردند با قمه مرا می‌کشند.

بعد چه شد؟

فرهاد سریع پیاده شد و هر دو پلاک خودرو را با پارچه پوشاند و دوباره به داخل خودرو آمد.

از تو سرقت کردند؟

آنها با قمه تهدید کردند اگر پول و اموالم را به آنها ندهم، مرا می‌کشند. من هم مجبور بودم به حرفشان گوش بدهم. می‌ترسیدم که هر لحظه با قمه مرا به قتل برسانند.

چقدر سرقت کردند؟

گوشواره، دستبند و گردنبندم را همراه یک حلقه انگشتر به ارزش شش میلیون تومان سرقت کردند. آنها تلفن همراه و 60 هزار تومان پول نقدم را از من گرفتند و بعد مرا در بیابان رها کرده و رفتند.

چگونه از بیابان نجات پیدا کردی؟

قدرت فکر کردن نداشتم. چند دقیقه‌ای در بیابان سرگردان بودم تا این که توانستم بسختی خودم را به کنار اتوبان برسانم. در آنجا پسر جوان موتورسواری مرا سوار کرد و به یافت‌آباد رساند، در آنجا با پلیس تماس گرفتم و موضوع را اعلام کردم و به خانواده‌ام خبر دادم.

چطور متوجه دستگیری متهمان شدی؟

چند روز قبل متوجه شدم روزنامه‌ها خبر دستگیری دو شیطان‌صفت را منتشر کرده‌اند و از طریق روزنامه‌ها متوجه موضوع دستگیری آنها شدم.

توانستی متهمان را شناسایی کنی؟

چهره آنها کابوس من بود، حتی جزئیات صورت آنها را یادم هست. صبح و شب صورتشان جلوی چشمانم بود. آن روز متوجه شدم فرهاد خالکوبی دارد و سعید هم روی دستش جای چاقو هست. وقتی قصد داشت مرا بزند، متوجه زخم‌هایش شدم.

بعد از آن حادثه چگونه زندگی می‌کنی؟

همیشه ترس همراهم است. خیلی مواقع می‌ترسم تنهایی بیرون بروم و وقتی هوا تاریک می‌شود، وحشتم بیشتر می‌شود. دیگر از همه خودروهای شخصی ترس دارم و حتی اگر 20 دقیقه هم طول بکشد، منتظر می‌مانم تا تاکسی سوار شوم. هیچ وقت التماس‌‌هایم به آن دو پسر و کتک‌هایی را که زدند، از یاد نمی‌برم. زندگی من دیگر با ترس همراه ‌شده و حتی چند بار به روان‌شناس مراجعه کردم تا این حادثه را فراموش کنم.

تاکسی نباشد، سوار خودروی متجاوز می‌شوی

سعید 21 ساله خیلی خونسرد است و ادعا می‌کند هدف اصلی او و همدستش سرقت از زنان بوده اما تحت تاثیر موادمخدر، زنان و دختران را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند.

چند وقت است مواد مصرف می‌کنی؟

حدود یک سالی می‌شود. ابتدا با قرص شروع کردم و به شیشه رسیدم.

نقشه ربودن زنان را تو طراحی کردی؟

نه. یک روز در مورد بی‌پولی با فرهاد صحبت می‌کردم که دو نفری تصمیم به سرقت از زنان گرفتیم.

اگر هدفتان سرقت بود، پس چرا زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادید؟

بعد از مصرف شیشه، دست به سرقت می‌زدیم و تحت تاثیر توهم آن، زنان و دختران را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادیم.

چطور طعمه‌ها را شناسایی می‌کردید؟

ابتدا در شرق تهران زنی را سوار کرده و نقشه خود را اجرا کردیم. در خیابان پرسه می‌زدیم و زنان تنها را در محل‌های خلوت به‌عنوان مسافر سوار می‌کردیم. شرق تهران هم شلوغ بود و هم راه فرار کم داشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در غرب تهران به جرایم خود ادامه دهیم. اغلب قربانیان را در بلوار آبشناسان و میدان دانشگاه سوار می‌کردیم. خیلی از آنها دانشجو بودند و بعد از آزار و اذیت وسایل باارزش آنها را سرقت و زنان را با همان وضع رها می‌کردیم.

وقتی التماس قربانیان را می‌دیدی، پشیمان نمی‌شدی؟

نه. همه آنها التماس می‌کردند و اگر می‌خواستم توجه کنم، باید تمام زنان را رها می‌کردم. تعدادی از آنها پول و طلاهایشان را می‌دادند و از ما می‌خواستند رهایشان کنیم اما ما تحت تاثیر موادمخدر بودیم و هیچ کنترلی بر رفتارمان نداشتیم.

با پول و طلاهای سرقتی چه می‌کردید؟

آنها را به یک موادفروش می‌دادیم و به جای آن شیشه می‌گرفتیم.

بیشتر چه زمانی به دنبال طعمه می‌گشتید؟

ظهر بهترین زمان برای این کار بود.

قربانیان به شما مشکوک نمی‌شدند؟

این همه مسافربر شخصی چه کسی به اینها شک می‌کند؟ ما هم یکی از آنها. وقتی در گرما منتظر تاکسی باشی و ماشین نباشد سوار درشکه هم می‌شوی.

پشیمان نیستی؟

پشیمانم، اما ما کنترلی بر رفتارمان نداشتیم و در زمان ربودن زنان توهم داشتیم.

حوادث - مجید غمخوار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
برای صحنه اعدام این دو جانی باید بلیط فروخت .
۰
۰
REZA
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نمیخواد ببیریشون دادگاه چون معلومه مثل كسای دیگه حداكثر 6ماه بهشون زندان میدن.فقط اعدام راه چاره هستش
۰
۰
م ج
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
اگر قانون اجرا بش كه ؟
۰
۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
متاسفم كه اینو میگم تا شكاری نباشه ، شكارچی در كار نیست .....................
دخترای سهل انگار كه تو این وانفسا سوار ماشین هر كس و ناكسی میشن نمیشه انتظاری جز این داشت ............................این همه اخبار و روزنامه و اینترنت در مورد این حوادث نوشته ........ولی كو گوش شنوا كو آدمی كه عبرت بگیره
۰
۰
یك پیرمرد باتجربه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
سلام ودرود بكسانیكه زحمت میكشن واین اراذل واوباش را دستگیر میكنند اما متاسفم ازاینكه اینگونه جنایتكاران ك امنیت جامعه را بهم میزنند زود رها میشوند وهمین امر باعث میشه ك تعداد این اشخاص درجامعه بیشتر بشه پس بهترین كار اعدام این جنایتكاران ولگرد و انگل جامعه است تا درس عبرتی باشد برای اینگونه افراد .ترا بخدا برای یكبار هم ك شده اینكار رو بكنید تاگوشه ائی ازحق جامعه گرفته بشه و ابرو وشرف عده ای كه ازاین راه امرار معاش میكنند خدشه دار نشه
۰
۰
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
اینها انگل اجتماع هستند باید اعدام بشن .وسلام.
۰
۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
خوبه هر غلطی بكنید و بعدش بگید بر اثر توهم مواد بود. مگه در قانون كشورمان ممنوع بودن مواد مخدر به صراحت قید نشده.دوم اینكه اگه توهم مواد بود چرا .... لعنت به شما لعنت به شما. امیدوارم اعدام بشین
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
این چندمین مورد در دوساله گذشته هستش كه اتفاق می افته ، و اونطور كه باید برخورد بشه نشده، آقایان مسئول فكری كنید
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
چرا همه می گوینداعدام .اعدام راه تنهاحل نیست. بلكه بایدفرهنگ سازی شود تا كسی دنبال اینگونه كارها نرود.باید طوری شودكه همه دختران وزنان را جزء ناموس خودبدانندوبه دنیا ثابت كنند كه ما مسلمانیم تا دنیا به نام اسلام ومسلمان افتخاركنند
۰
۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
بهتراست هرچه سریعترهردو متجاوز به ناموس مردم درحضور مردم اعدام شوند.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها