jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۶۶ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا در حالی در میانمار آغاز شد که امین طاهری، نماینده وزن 120 کیلوی ایران نخستین مدال طلای تیم ایران را در این رقابت‌ها از آن خود کرد.

به گزارش جام‌جم، پس از پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا در میانمار و قرار گرفتن تیم کشورمان در رده سوم این رقابت‌ها، از دیروز آزادکاران جوان کار خود را در این رقابت‌ها آغاز کردند؛ جایی که امین طاهری در وزن 120 کیلو پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 کشتی‌گیر هندی را شکست داد، در دور سوم نیز با نتیجه 9 بر 5 از سد کشتی‌گیر چینی گذشت و در فینال با نتیجه 11 بر یک کشتی‌گیری از کشور ژاپن را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

این در حالی بود که در 50 کیلو علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 11 بر 5 مقابل کشتی‌گیر قزاقستانی به برتری رسید، در دور سوم با نتیجه 7 بر 5 مغلوب کشتی‌گیر هندی شد و در دیدار رده‌بندی نیز 12 بر 2 مغلوب کشتی‌گیری از کشور ازبکستان شد و به مقام پنجم بسنده کرد.

این رقابت‌ها امروز در شرایطی پیگیری می‌شود که در 55 کیلو محمد نامجومطلق در دور اول با کشتی‌گیری از هند روبه‌رو می‌شود، در 60 کیلو پیمان بیابانی در دور نخست با حریف ژاپنی روبه‌رو می‌شود، در 66 کیلو نیما اشقاقی در دور اول با کشتی‌گیر ژاپنی مسابقه می‌دهد، در 74 کیلو رضا مظفری در دور نخست مقابل کشتی‌گیری از ترکمنستان قرار می‌گیرد، در 84 کیلو مجتبی گلیج در دور اول به مصاف کشتی‌گیری از هند می‌رود و در 96 کیلو معین محمودی در دور اول با کشتی‌گیر قزاقستانی پیکار می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر