jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۹۸۱ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۱

نخستین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا با کسب یک مدال طلا توسط امین طاهری در وزن ۱۲۰ کیلوگرم برای تیم ایران به پایان رسید.

طاهری نخستین طلای آزادکاران را کسب کرد

مسابقات کشتی جوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیرماه در شهر نایپیداو کشور میانمار برگزار می شود که در مسابقات روز نخست کشتی آزاد (شنبه) دو نماینده کشورمان به میدان رفتند.

امین طاهری در وزن ۱۲۰ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۳ بر ۲ کشتی گیر هندی را شکست داد وی در دور سوم نیز با نتیجه ۹ بر ۵ از سد کشتی گیر چینی گذشت و به دیدار فینال راه یافت. طاهری در این دیدار با نتیجه ۱۱ بر صفر کشتی گیری از کشور ژاپن را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

دروزن ۵۰ کیلوگرم نیز علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۵ مقابل کشتی گیر قزاقستانی به برتری رسید اما در دور سوم با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب کشتی گیر هندی شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب کشتی گیری از کشور ازبکستان شد و به مقام پنجم بسنده کرد.

رقابت های ۶ وزن باقی مانده کشتی آزاد فردا (یکشنبه) برگزار می شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر