jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۵۸۶۳ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۰

ارتش لبنان صبح امروز شنبه از سقوط یک فروند هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی در طرابلس واقع در شمال لبنان خبر داد.

پهپاد اسرائیلی در لبنان سقوط کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه فلسطین الیوم، ارتش لبنان با اعلام این خبر دو تصویر را از هواپیمای ساقط شده صهیونیستی منتشر کرد.

بیانیه ارتش لبنان که ساعت 8:30 صبح روز شنبه به وقت محلی در توییتر منتشر شد تصریح می کند این هواپیما از نوع جاسوسی و متعلق به رژیم صهیونیستی است.

بلافاصله بعد از سقوط این پهپاد اسرائیلی نیروهای ارتش در محل حاضر شدند و این هواپیما را برای بررسی های بیشتر با خود بردند.

این چندمین بار است که پهپادهای جاسوسی رژیم صهیونیستی در خاک لبنان سقوط می کنند. پیش از این نیز حزب الله لبنان چند فروند پهپاد اسرائیلی را ساقط کرده است.

ترجمه: جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر