jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۸۰ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۴

علیرضا جهانگیریان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از سمت خود استعفا کرد؛ گفته می شود دلیل استعفای وی، جریان سانحه سقوط آنتونوف ۱۴۰ و فشار دیگر نهادهای مسئول در جریان سقوط این هواپیما بوده است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری استعفا داد

هرچند که از اوایل این هفته، موضوع استعفای جهانگیریان مطرح شده بود اما تا دو روز پیش از این هم، وی با وزیر راه و شهرسازی در جلسات حضور داشت که این موضوع، شایعه اجبار وی به استعفا را پررنگ تر می‌کند.

براساس این گزارش، ۱۹ مرداد سال گذشته، سانحه سقوط آنتونوف ۱۴۰ در حوالی شهرک آزادی، ۴۸ کشته و مجروج به جا گذاشت و هنوز علت اصلی سقوط این هواپیما مشخص نشده است. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر