jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۷۰۴   ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۱

جام جم ورزشی: لیونل مسی از پذیرش جایزه برترین بازیکن رقابت های کوپا آمریکا خودداری کرده است.

لیونل مسی جایزه برترین بازیکن کوپا آمریکا را نپذیرفت

به گزارش جام جم ورزشی ، شنبه شب تیم ملی فوتبال آرژانتین با شکست مقابل شیلی به مقام نایب قهرمانی رقابت های کوپا آمریکا قناعت کرد. پس از پایان بازی لیونل مسی به عنوان برترین بازیکن تورنمنت برگزیده و از او خواسته شد برای دریافت جایزه اش بر روی سکو برود اما وی از این کار خودداری کرد.

ناراحتی این بازیکن از یک نایب قهرمانی دیگر با تیم ملی آرژانتین دلیل اصلی این اتفاق است. مسی خسته شده است و دیگر نمی خواهد نایب قهرمان باشد و حتی جایزه برترین بازیکن فصل هم دیگر او را راضی نمی کند. این برای بار نخست نیست که مسی از دریافت یک جایزه خودداری می کند. در مرحله گروهی همین رقابت ها نیز وقتی آرژانتین در ثانیه های پایانی بازی پیروزی دو بر یک را با تساوی دو بر دو مقابل پاراگوئه عوض کرد مسی حاضر به دریافت جایزه برترین بازیکن میدان نشد.

به گزارش دیلی میل مسی در دیدار فینال هنگامی که از او خواسته شد برای دریافت جایزه برترین بازیکن رقابت ها بر روی سکو برود گفت که جایزه را نمی خواهد و بهتر است این جایزه را به بازیکن دیگری بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر