jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۴۴۴   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۰

جام جم ورزشی: دیه گو کاستا مهاجم تیم چلسی در کویت فوتسالیست شد.

دیه گو کاستا در کویت لباس عربی پوشید +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دیه گو کاستا به جای اینکه مثل اکثر فوتبالیست ها از تعطیلات خود استفاده کند به کویت رفته تا در یک تورنمنت فوتسال شرکت کند. او در ترکیب تیم چلسی به میدان رفته بود.

به گزارش دیلی میل، او در این بازی 5 گل به تیم ناتینگهام فارست زد و هیچ نشانی هم از مصدومیت در او دیده نمی شود. فالکائو (برزیلی) اسطوره فوتسال جهان هم برای این بازی به کویت رفته بود هرچند به دلیل مصدومیت بازی نکرد. در این تورنمنت که الروضان دارد بیش از 80 تیم حضور دارند و از چهره های معروف فوتبال دنیا علاوه بر کاستا، چهره هایی مثل آندری شوچنکو و کارلوس پویول نیز در این جام بازی می کنند. کاستا از اینکه فالکائو به دلیل مصدومیت نتوانسته بازی کند ابراز تاسف کرد و گفت حضور در کنار این اسطوره فوتبال جهان برای او یک افتخار به شمار می رود. دیگو کاستا در این بازی نشان داد که در فوتسال نیز مهارت بالایی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها