jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۴۳۱۱   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۳

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا در دیدار فینال خیلی زود میدان را ترک کرد.

دی ماریا ، مصدوم بزرگ فینال کوپا آمریکا +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ،ستاره خط میانی تیم ملی آرژانتین، در نیمه اول دیدار فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی آسیب دید و از زمین بیرون رفت.

به گزارش دیلی میل، او که روی یک استارت بلند، قصد داشت از چند بازیکن حریف عبور کند، از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و در دقیقه 29 جای خود را به اسکیل لاوتزی داد. شاید بتوان یکی از دلایل ناکامی آرژانتینی ها در راه کسب قهرمانی را به مصدومیت این ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین نسبت داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها