jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۲۳۴۹   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۳

شوهری که گوش به فرمان برادرهایش بود

درخواست مهریه 900 شاخه گل زن در دادگاه

زن جوان وقتی دید که برادرشوهرهایش در زندگی اش دخالت می کنند به دادگاه خانواده رفت و 900 شاخه گل رز را به اجرا گذاشت.

درخواست مهریه 900 شاخه گل زن در دادگاه

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده 900 شاخه گل را به عنوان مهریه اش را به اجرا گذاشت و درخواست طلاق داد.

وی درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم خیلی روی برادرهایش تعصب دارد و هرچه آنها بگویند انجام می دهد. او 5 برادر دارد که مرتب دارند در زندگی ما دخالت می کنند و همیشه و هر لحظه ما را با عذاب و استرس همراه کرده اند.

زن جوان افزود: درواقع زندگی ما را برادرشوهرهایم اداره می کنند و شوهرم چون از همه آنها کوچکتر است باید گوش به فرمانشان باشد. مثلا ما در خانه خودمان نشسته ایم که یک دفعه یکی از برادرشوهرهایم تماس می گیرند و کاری را به شوهرم می سپارند. شوهرم هم باید تمام زندگی اش را در آن لحظه رها کند و به دنبال کار آنها برود. او نمی تواند برای خودش مستقل زندگی کند و باید تمام دستورات برادرهایش را اجرا کند.

وی گفت:از این زندگی مصنوعی خسته شدم. از اینکه شوهرم نمی تواند از خودش اراده داشته باشد خسته شدم و می خواهم با گرفتن مهریه ام که 900 شاخه گل رز است از او جدا شوم و به این زندگی پایان دهم.

بعد از صحبت های این زن قاضی دستور احضار شوهر او را هم صادر کرد تا بعد از شنیدن صحبت های او حکم نهایی را صادر کند.‎(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر