jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۹۴۶   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۶

جام جم ورزشی: بازیکنی که در آستانه پیوستن به میلان قرار داشت و حتی اخبار پیوستن او اعلام شده بود به طور ناگهانی به اتلتیکومادرید پیوست.

بازیکنی که خشم میلانی ها را برانگیخت

به گزارش جام جم ورزشی، مهاجم کلمبیایی که در آستانه پیوستن به میلان قرارداشت، با گردشی ناگهانی، به اتلتیکومادرید پیوست.

به گزارش سایت گل او در جمع خبرنگاران گفت:" من تایید می‌کنم که به اتلتیکومادرید می‌پیوندم. برای چهار سال آنجا خواهم بود ولی نمی‌دانم که چه زمانی معارفه خواهم شد. همیشه سعی کردم پیشرفت کنم و یاد بگیرم و حالا به اتلتیکوخواهم رفت با این امید که به تیم کمک کنم پیشرفت کند. امیدوارم به یک کلمبیایی موفق دیگر مثل فالکائو تبدیل شوم."

مارتینز با قرارداد با اتلتیکومادرید خشم میلانی ها را برانگیخته است. او تقریبا به میلان پیوسته بود اما به طور ناگهانی نظرش تغییر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر