jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۱۲۹۳   ۰۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۸

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: باغ خشکیده ستارخان به پاتوق معتادان تبدیل شده است.

باغ خشکیده ستارخان، پاتوق معتادان

به گزارش تسنیم، محمد حقانی در حاشیه بازدید از باغی خشکیده در ستارخان با حضور در جمع خبرنگاران‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که اهالی این محل دادند،‌ درختان این باغ 3 هکتاری تا چند سال گذشته باربر بودند اما پس از مدتی مورد هجوم آفات گیاهی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: 95 درصد درختان این باغ که اکنون به پاتوقی برای معتادان تبدیل شده است در سن 80 سالگی قرار داشتند و حالا به طور کامل از بین رفته‌اند. زمین نیز به صورت بایر و بلااستفاده رها شده است.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شرایط کنونی باغ وضعیت نامناسب بصری ایجاد کرده است،‌ تصریح کرد: به نظر می‌رسد این زمین مالکی ندارد بنابراین وظیفه شهرداری است که از طریق مراجع قضایی این زمین را تملک و به محلی عمومی تبدیل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها