jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۲۳۴   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۱

جام جم ورزشی: یک فوتبالیست دیگر هم به دلیل ضرب و شتم راهی زندان شد، فوتبالیست قبلی که دیروز خبر زندانی شدنش بازتاب یافت انگلیسی بود اما این یکی اسپانیایی است.

یک فوتبالیست دیگر هم به دلیل کتک کاری راهی زندان شد

به گزارش جام جم ورزشی ، خوانله بازیکن سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا به دلیل ضرب و شتم همسرش راهی زندان شد. گفته می شود این فوتبالیست به دلیل مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی حالت ثابت روانی ندارد و به همین دلیل همسر خود را جلوی چشم فرزند خردسالش با چوب بیسبال کتک زده است.

دادگاه فرصت آزادی مشروط سه ساله‌ای به او داده تا اختلالات روانی را برطرف کند.

به گزارش توتواسپورت خوانله که سابقه بازی در خیخون، ساراگوسا و تنریف را دارد در 346 بازی لیگی 61 گل و در 5 بازی ملی 2 گل زد اما پس از بازنشستگی مدام با اعتیاد به الکل و مواد مخدر می‌جنگد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر