jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۸۰۲   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۲

جام جم ورزشی: فیلم «هدیه» با تهیه‎کنندگی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به اکران خصوصی درآمد.

اکران فیلم بازیکن اسبق پرسپولیس + تصویر

علی انصاریان بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال با قرار دادن پیامی در صفحه شخصی خود از اکران فیلم «هدیه» خبر داد. فیلمی که وی علاوه بر بازی، تهیه کنندگی آن را نیز به عهده گرفته است.

انصاریان کارگردان فیلم است و بازیگرانی چون ماهچهره خلیلی، رامین راستاد، قاسم زارع، الناز حبیبی، شهروز ابراهیمی، ماریه ماشاالهی، حشمت آرمیده، علی اصغر طبسی، علی گلبهاران و حضور شهبازی در کنار علی انصاریان در فیلم هدیه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران همچنین مهدی مددکار به همراه علی انصاریان به عنوان تهیه کننده در این فیلم به فعالیت پرداخته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها