jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۷۳۳۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۳

جام جم ورزشی: جرارد پیکه که در جشن قهرمانی بارسلونا به طور غیر مستقیم رئال مادرید و به خصوص کریستیانو رونالدو را به سخره گرفته بود با واکنش منفی هواداران تیم ملی اسپانیا روبرو شد.

حمایت وزیر ورزش اسپانیا از جرارد پیکه

به گزارش جام جم ورزشی ، در بازی دوستانه اخیر تیم ملی اسپانیا با کاستاریکا مدافع ماتادورها یعنی جرارد پیکه به شدت از سوی تماشاگران هو شد و دلیل آن چیزی نبود جز تمسخر رئال مادرید و کریستیانو رونالدو در جشن قهرمانی بارسلونا از سوی جرارد پیکه.

اما میگوئل کاردانال وزیر ورزش اسپانیا اینک از پیکه حمایت می کند و از هواداران درخواست می کند دیگر چنین رفتاری را در این باره گفت: تا جایی که به یاد می‌آوریم، پیکه همیشه با نهایت عشق و توان برای تیم ملی اسپانیا بازی کرده و به این خاطر، صرفنظر از اظهاراتش در جشن قهرمانی بارسلونا، لایق احترام بیشتری از سوی هواداران است.

«کاردنال» با این جملات، تمجید از او را به اوج رساند: پیکه از کودکی همیشه در دسترس تیم ملی بوده و به خاطر آنچه برای اسپانیا رقم زده، مستحق تشکر همگانی است.برای حفظ اتحاد ملی باید حامی قهرمانانمان باشیم، نه منتقد آن‎ها. امثال پیکه با شور و نوع بازی خود، لذت‌های ویژه‌ای نصیب فوتبال اسپانیا کرده‌اند.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها