jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۷۳۳۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۳

جام جم ورزشی: جرارد پیکه که در جشن قهرمانی بارسلونا به طور غیر مستقیم رئال مادرید و به خصوص کریستیانو رونالدو را به سخره گرفته بود با واکنش منفی هواداران تیم ملی اسپانیا روبرو شد.

حمایت وزیر ورزش اسپانیا از جرارد پیکه

به گزارش جام جم ورزشی ، در بازی دوستانه اخیر تیم ملی اسپانیا با کاستاریکا مدافع ماتادورها یعنی جرارد پیکه به شدت از سوی تماشاگران هو شد و دلیل آن چیزی نبود جز تمسخر رئال مادرید و کریستیانو رونالدو در جشن قهرمانی بارسلونا از سوی جرارد پیکه.

اما میگوئل کاردانال وزیر ورزش اسپانیا اینک از پیکه حمایت می کند و از هواداران درخواست می کند دیگر چنین رفتاری را در این باره گفت: تا جایی که به یاد می‌آوریم، پیکه همیشه با نهایت عشق و توان برای تیم ملی اسپانیا بازی کرده و به این خاطر، صرفنظر از اظهاراتش در جشن قهرمانی بارسلونا، لایق احترام بیشتری از سوی هواداران است.

«کاردنال» با این جملات، تمجید از او را به اوج رساند: پیکه از کودکی همیشه در دسترس تیم ملی بوده و به خاطر آنچه برای اسپانیا رقم زده، مستحق تشکر همگانی است.برای حفظ اتحاد ملی باید حامی قهرمانانمان باشیم، نه منتقد آن‎ها. امثال پیکه با شور و نوع بازی خود، لذت‌های ویژه‌ای نصیب فوتبال اسپانیا کرده‌اند.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر