jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۵۸۹۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی، برخورد شدید خودروی سواری پیکان را با یک دستگاه کامیون در جاده خاوران در پی داشت.

تصادف پیکان با کامیون حادثه آفرید + عکس

در پی تماس رانندگان خوروهای عبوری با سامانه 125 و اعلام حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری با کامیون ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 17:43 عصر دیروز زنگ ایستگاه 37 را به صدا درآورد و آتش نشانان به سوی شرق به غرب جاده خاوران روبروی شهرک کاروان اعزام شدند.

احمد ربیع زاده، فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: پس از رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک دستگاه خودروی سواری پیکان که در لاین کندرو در حال حرکت بود به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی ولوو برخورد کرده است.

وی افزود: شدت برخورد هر دو خودرو با یکدیگر به حدی بود که راننده 58 ساله خودرو سواری به نام(محمد ولی-ف) داخل آن محبوس و خودرو نیز دچار نشت بنزین شده بود.

این فرمانده آتش نشانی گفت: آتش نشانان بلافاصله ضمن کشیدن لوله آبدهی و قطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین، با رعایت نکات ایمنی مشغول عملیات شدند و راننده مصدوم را که از ناحیه صورت آسیب دیده بود به امدادگران اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

آتش نشانان پس از پاشیدن خاک روی بنزین های جاری شده در سطح خیابان و تخلیه باک خودرو، به عملیات خود پایان داد.

(پایگاه خبری 125)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر