jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۰۳۹۸۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۵

وزارت راه و شهرسازی برنامه اجرایی مسکن مهر در ۱۹ شهر جدید را به شرکت عمران شهرهای جدید ابلاغ کرد.

برنامه اجرایی مسکن مهر ۱۹ شهر اعلام شد + جدول

براساس تکلیفی که وزارت راه و شهرسازی به شرکت عمران شهرهای جدید و سایر شرکت‌های تابعه این شرکت در خصوص مسکن مهر اعلام کرده است، هر ۱۹ شهر جدید براساس این تکلیف موظف هستند واحدها را به مرحله‌ای از تکمیل و ساخت و ساز تا پایان سال جاری برسانند.

براساس جدولی که جزئیات آن در ادامه گزارش اعلام شده، آمار نازک کاری افتتاح‌ها و فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در سال جاری مشخص شده است.

در جدول فروش اقساطی مسکن مهر ۴۵ هزار واحد مسکن مهر پرند در سال جاری بیشترین آمار را از آن خود کرده است.

برهمین اساس، شهر جدید پردیس با ۴۰ هزار و ۲۷۲ واحد دارای بیشترین آمار در مرحله نازک کاری و محوطه‌سازی و شهر جدید رامشار با کمترین میزان یعنی ۲۵۸ واحد در لیست قرار می‌گیرد.

براساس این جدول، در سال جاری تعداد ۱۶۴ هزار و ۶۸۸ واحد طبق برنامه‌ریزی لازم است افتتاح شود که در این میان شهر جدید پرند با ۴۰ هزار واحد برای افتتاح در صدر و شهر جدید علوی هم هر ۱۰۰ واحد خود را افتتاح خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شهر جدید علوی تنها ۱۰۰ واحد مسکن مهر دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر