jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۳۹۴۹   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۴

جام جم ورزشی: سپ بلاتر چند سال پیش به رییس فدراسیون مغولستان قول داده بود که از میزبانی آنها برای جام جهانی 2050 حمایت می کند.

میزبانی مغولستان در جام جهانی، دست گل جدید سپ بلاتر!

به گزارش جام جم ورزشی ، افشای یک سند امضا شده از سوی سپ بلاتر رییس 79 ساله فیفا نشان می دهد او پیش از انتخابات ریاست فیفا در سال 2011 به رییس فدراسیون مغولستان قول داده بود که اگر بخواهند میزبان جام جهانی شوند از آنها حمایت می کند. در راستای حمایت سپ بلاتر ، مغولستان برای میزبانی جام جهانی 2050 برنامه ریزی کرده است و این یعنی ممکن است کشوری که هرگز به جام جهانی راه نیافته و هم اکنون هم در رده بندی فیفا رتبه دویستم را در اختیار دارد میزبان معتبرترین تورنمنت فوتبالی تاریخ شود!

گفتنی است، سپ بلاتر در جام جهانی 2050 حدود 105 سال سن خواهد داشت. همچنین بر اساس اسنادی که منتشر شده است این امکان وجود دارد مغولستان با حمایت سپ بلاتر میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2035 را هم بگیرد.

بلاتر و نهاد تحت ریاستش هم اکنون زیر انتقادات بسیار شدیدی قرار دارند. تبانی ها و پولشویی های اخیر از فیفا نهادی فاسد نزد دنیای فوتبال ساخته است.

بلاتر متهم به این است که میزبانی جام جهانی 2022 قطر و 2018 روسیه را نیز در ازای پول به این دو کشور اعطا کرده است.

منبع: joinmagazine

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر