jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۰۳۸۰۲   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد معتاد که به خاطر موادمخدر آدمکشی کرده بود، با رضایت اولیای‌دم از مرگ نجات یافت.

به گزارش جام‌جم، بهزاد سوم آبان سال 89 به علت اختلاف حساب بر سر موادمخدر مردی به نام هوشنگ را به قتل رساند. مرد جوان پس از دستگیری در شعبه 71 محاکمه و به قصاص محکوم شد. با گذشت پنج سال قاتل موفق به کسب رضایت اولیای دم شد و از مجازات قصاص نجات یافت.

بهزاد دیروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: هر وقت مواد می‌خواستم سراغ هوشنگ می‌رفتم و از او مواد می‌گرفتم. آخرین بار هم ده هزار تومان مواد گرفتم و قرار شد دو روز بعد پول آن را بدهم. روز جنایت در خانه مشغول مواد کشیدن بودم که هوشنگ تماس گرفت و طلبش را خواست. وقتی گفتم پول ندارم شروع به فحاشی کرد.

بعد هم مقابل خانه‌ام آمد و با داد و فریاد تهدیدم کرد. اول سعی کردم که او را آرام کند، اما فحاشی کرد. وقتی خواست با قمه حمله کند من هم چاقو کشیدم و به قلبش برخورد کرد و مجروح شد. بسرعت او را به بیمارستان منتقل کردم، اما پزشکان بعد از معاینه گفتند که فوت شده است.وی ادامه داد: برای رضایت اولیای‌دم، خانواده‌ام هر چه داشتند فروختند و 150 میلیون تومان به آنها دادیم. حالا متوجه شدم موادمخدر زندگی‌ام را نابود کرد و از خداوند درخواست بخشش دارم.

قضات دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهم، وارد شور شده و بهزاد را به پنج سال حبس محکوم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر